PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36535}

Grom w raju

Thunder in Paradise
6,4 4 777
ocen
6,4 10 1 4777
Grom w raju
powrót do forum serialu Grom w raju

Grom w raju

ocenił(a) serial na 7

Oj kiedyś to się oglądało :) był to jeden z moich ulubionych seriali na Polsacie i szkoda, że już go nie dają. Pamiętam, że kiedyś w wakacje dawali "Grom w raju" około 19 na Polsacie a później leciał "Słoneczny Patrol" chyba od 1 sezonu. Serial był ogólnie fajny, lubię w ogóle Hulka Hogana - fajny z niego gość - był przecież też wrestlingowcem :) Zawsze pamiętam jak się zaczynał serial i była czołowka i lektor z Polsatu - Tomasz Knapik tak fajnie czytał na początku "Terry 'Hulk' Hogan w filmie....GROM W RAJU" :)
Serial mi się podobał i chętnie bym go obejrzał teraz ponownie ale jak później emitowany był na RTL 7 to jakoś nie miałem zbytnio ochoty go oglądać - może dlatego, że już byłem nieco znudzony emisjami z Polsatu...? No nie wiem ale teraz z chęcią bym obejrzał od początku tak jak i "Strażnika Teksasu" co na szczęście powtarzają na TV4.

Axel

Zgadzam się. Serial z dzieciństwa :) Ale wątpię czy dzisiaj by mi się podobał.

użytkownik usunięty
Meru0

Witam serdecznie :)

Ja jestem normalnie maniakiem tego serialu :D
Na wstępie wielki szacunek dla ciebie Axel :)

Otóż napisałem list do TVOkey z pytaniem czy ten serial będzie wydawany na DVD, oto treść: "Czy serial Grom W Raju będzie wydany na DVD, bo serial Drużyna A jest wydawany, potem doszły mnie słuchy że Airwolf ma być. Chciałbym zaznaczyć, że ten serial też był bardzo popularny w latach 90', a ma tylko 22 odcinki więc nie był by duży problem z wydaniem go na DVD, parę numerów gazet i koniec, bo przeważnie jak patrze na różne fora to ludzie chcą ten serial. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

A oni odpisali: " Niestety w najbliższym czasie nie ma możliwości wydania tego serialu, ale mamy go na uwadze"

Taże malutka nadzieja jest :)

Pozdrawiam :)

ocenił(a) serial na 6
Meru0

Super był, oglądałam z zapartym tchem. Teraz też chętnie bym obejrzała z sentymentu.

użytkownik usunięty
Axel

Na youtube jest kilka odcinków

Axel

Moim zdaniem nie przetrwał próby czasu Ci przeciwnicy Hulk jacyś dziwni do tego mogliby obraz poprawić obsada hmm Hulk grał bardzo sztucznie już w naszych serilach grają lepiej .

Ruben_fw

Niestety ale od początku bije od niego zbytnią sztucznością ;) - Akurat ten serial to nie moja bajka .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones