PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36535}

Grom w raju

Thunder in Paradise
6,4 4 777
ocen
6,4 10 1 4777
Grom w raju
powrót do forum serialu Grom w raju

Kolejny serial lat młodzieńczych,który znowu możemy zobaczyć w tv!Takie odgrzewanie starych kotletów to mogliby nam serwować częściej:)

wormsik

Czy miał byś możliwość nagrania tego serialu i wstawienia go np na gryzonka na literę ch . Bo nie wiele osób ma ten kanał. Pozdrawiam

dudek1520

To samo mi przyszło do głowy, ale niestety nie posiadam odpowiedniego sprzętu;/

dudek1520

tutaj możesz pobrać
http:// adf. ly/10hgVY
usuń spacje

szymon12_18

A można wiedzieć kiedy puszczają? Bo nie chce mi się przekopywać programu telewizyjnego, leniwy jestem :)

Andrzejek324



za 4 dni w TV
CBS Action - 06:00
(serial przygodowy odc. 17, seria 1)
CBS Action - 11:00
(serial przygodowy odc. 18, seria 1)
za 5 dni w TV
CBS Action - 06:00
(serial przygodowy odc. 18, seria 1)
CBS Action - 11:00
(serial przygodowy odc. 19, seria 1)

wormsik

Panowie wpisujecie - Grom w Raju CDA i macie wszystkie odcinki:) Powiem wam że lubię oglądać te stare seriale i chętnie bym się zaopatrzył w wersje DVD takie jak Nieustraszony :) Grom w raju, Viper i Airwolf:) - teraz muszę niestety oglądać na CDA

ModyPolok

I Drużyna A i taki film, tytułu nie pamiętam, gdzie facet jeździł na super szybkim motorze - wiem, że miał zajefajną ścieżkę dźwiękową.
Niech dzisiejsza młodzież żałuje, że tak fajne lata w tv ją ominęły.

wormsik

Jastrząb Ulicy:) Też bym chciał Drużyna A mam wszystkie:)

ModyPolok

O to to,jastrząb:D Klasyka!!Jak zresztą inne seriale tego typu...

wormsik

Haha przeczytałem odpowiedzi i aż się łezka zakręciła, można powiedzieć,że teraz takich seriali już nie robią :D Nie zapomnijcie o Xenie i Herkulesie:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones