PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125267}

Gwiezdne wrota: Nieskończoność

Stargate: Infinity
5,2 126
ocen
5,2 10 1 126
Gwiezdne wrota: Nieskończoność
powrót do forum serialu Gwiezdne wrota: Nieskończoność

Fana SG rozczarowuje, ale należy pamiętać, że z zało.żenia ta kreskówka miała być przerznaczona dla dzieci... W tej kategorii sprawdza się nieźle, może przy okazji zwebuje paru fanów dla "dużego" SG? ;)

darkman1186

Uczyniłem podobnie i popełniłem tylko pierwszy odcinek. Naprawdę rozczarowuje a przecież to universum daje tyle możliwości nawet jeżeli chodzi o produkcje dla dzieci. Szkoda.

ocenił(a) serial na 6
darkman1186

obejrzałam wszystkie odcinki. serial zdecydowanie dla dzieci, z typowym dla dzieci przesłaniem, przyjaźń, wiara, wierność itp...niemniej osobiście polecam jako ciekawostka. serial niestety skończył się na 1 sezonie i raczej nie ma planów by wznowić go, choć zakończenie było otwarte. :)

darkman1186

Nie można oceniać czegoś łagodniej tylko dlatego, że jest dla dzieci. to, że coś jest robione dla dzieci, nie oznacza, że ma być robione dobrze i, że ma być dobre tylko dla dzieci.
Poza tym to serial na podstawie serialu dla dorosłych, więc powinien być też dla nich ciekawy.

MistrzSeller

Dobrze napisane. Dobrą produkcję dla dzieci dorośli również będą oglądać z wypiekami na twarzy. Oczywiście dużo prościej zrobić kupę, bo dzieci są bardziej bezkrytyczne - na zasadzie "i tak im się spodoba".

Marac

Dlatego np. taki Harry Potter jest czytany nie tylko przez dzieci. Bo jest naprawdę dobry, a nie na zasadzie "napisze byle co, bo dziecko nie skuma, że to kupa"

MistrzSeller

Amen. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones