PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788999}

Happy!

7,7 11 434
oceny
7,7 10 1 11434
6,9 8
ocen krytyków
Happy
powrót do forum serialu Happy!

Wielkanoc w tym roku jest bardzo późno -21 kwietnia, to skoro 1. sezon był o Bożym Narodzeniu i leciał od grudnia do stycznia to możliwe, że drugi sezon (który zaczyna się pod koniec marca) będzie w klimacie Wielkanocnym. Jestem za.

_Bunuel_

no to chyba przewidziałem. pierwszy odcinek drugiego sezonu będzie miał tytuł: The War on Easter

_Bunuel_

A wiadomo kiedy premiera drugiego sezonu?

buterfly

jutro. jest u góry (kliknij na 2 sezon)

ciekawe jak będzie z tłumaczeniem, bo ta osoba, która tłumaczyła 1. sezon Happy a także 1. i 2. sezon serialu Lepsze życie to aktualnie nie tłumaczy 3.

_Bunuel_

Dzikę za info a podałbyś mi linka z przetłumaczonym 1 sezonem? :)

użytkownik usunięty
buterfly

jest juz 1 odc 2 sezonu ale nie ma na razie napisow

Dzięki za info :) - Obejrzałem już pierwszy sezon z lektorem, teraz tylko czekać na napisy do 2 sezonu ;)

użytkownik usunięty
buterfly

chory serial ale fajny :D

To fakt jednak wręcz uwielbiam takie klimaty ;)

użytkownik usunięty
buterfly

tyż :)

To cieszę się że nie jestem jeden taki wariat ;)

ocenił(a) serial na 9
buterfly

Jest nas więcej :-) Zawsze można założyć ruch, np. "Happy! 2019" no i sruuu do Europarlamentu :-)

Mordechaj_Sauerland

Jestem jak najbardziej za ;)

ocenił(a) serial na 9
buterfly

A poważnie. Z BARDZO lekko zbliżonych klimatów polecam https://www.filmweb.pl/serial/The+Tick-2016-772652 Wiadomo, nie ten hardcore co Happy!, ale ciekawe połączenie naiwnej komiksowości z brutalnością (i to poza konfliktem marvel/dc). No i lada chwila wychodzi kolejny sezon.

Mordechaj_Sauerland

Dzięki za poleceniem :)

Ja za to polecam ci z komiksowych tematów, serial ''Doom Patrol'' co prawda aż tak hardkorowo nie jest, jednak całość jest również okraszona pieprzem ;)

ocenił(a) serial na 9
buterfly

No właśnie zacząłem oglądać Doom Patrol :-) W sumie pojawili się wcześniej w serialu Titans, też bardzo dobrym.

Mordechaj_Sauerland

Z komiksowych seriali w podobnym klimacie,to czekam jeszcze na ''The Boys'' premiera w tym roku -Z zwiastunów też zapowiada się dobry hardcor :)

_Bunuel_

osoba, która przetłumaczyła 1. sezon zaczęła tłumaczyć 2.: napisy 24.pl/serial/Happy!

ocenił(a) serial na 9
_Bunuel_

angielskie napisy sa ,zajebisty serial swietny humor odcinek blitzkreig i poprezdni 3 z drugiego sezonu:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones