PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=787192}
6,2 540
ocen
6,2 10 1 540
Hard Sun. Przed Apokalipsą
powrót do forum serialu Hard Sun. Przed Apokalipsą

Policja bez broni to jakieś jaja

rafiks_fw

Dokładnie. Przestałem oglądać w momencie jak policjanci pojechali na spotkanie z uzbrojonym przeciwnikiem, wyposażeni jedynie w kastet i zacięty wyraz twarzy, a potem bawili się z nim w lesie w ciuciubabkę. Żałosne

ocenił(a) serial na 4
Donald_z_Wermachtu

dołączam się do tych głosów. Za pierwszym razem myślałam że zapomnieli czy coś, później oglądanie jak w każdym odcinku spuszczają im łomot to było troche za wiele. No i oczywiście pomimo mocnych obrażeń nigdy nie widzimy ich w szpitalu/na pogotowiu/ kiedy im ktoś zszywa rany..brak choćby jednego takiego ujęcia sprawia że to jest surrealistyczne. Ale fakt że lecą na złamanie karków do uzbrojonych psycholi to absolutne przegięcie, nie czaje.

Donald_z_Wermachtu

Żadne jaja. Tzw normalna policja w uk tak ma, że nie ma. Dopiero antyrerroryści w zaplanowanych akcjach mają.

ocenił(a) serial na 6
Donald_z_Wermachtu

Mnie zszokowało, że zamiast gościa od razu unieszkodliwić to oni bawili się w wynoszenie dzieci z domu. Narazili na śmierć matkę dzieci, dziwne że koleś jej nie odstrzelił. Ale taka chyba konwencja serialu.

rafiks_fw

To nie jaja, w UK to standard.

użytkownik usunięty
rafiks_fw

mega mnie tez wkurza glupota brytoli.

rafiks_fw

W Wielkiej Brytanii policja zwykle nie nosi broni. Broń mają tylko policjanci w konwoju, eskortujący świadka albo vipa, antyterroryści albo rzadko na specjalny wniosek. Dziwne, chociaż przestępcy w WB też bardzo rzadko są uzbrojeni, problem nielegalnego posiadania broni prawie tam nie istnieje.

użytkownik usunięty
RoyalPurple

kto Ci tak powiedział, że tam nie istnieje problem nielegalnego posiadania broni? o.O
UK ma tego więcej niż RPA... W UK jest 2 razy wiecej broni niż było w '90. Co więcej, gdy ktoś zginie z nielegalnej broni, to nie uznaje się tego za morderstwo, jesli nie da się znaleźć narzedzia zbrodni. Dlatego statystyki są sztucznie zaniżane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones