Harry's Law

2011
Harry's Law
7,0 428
ocen
7,0 10 428
436
chce zobaczyć
{"type":"film","id":570121,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Harry%27s+Law-2011-570121/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Harry's Law
 • spleeno ocenił(a) ten serial na: 3

  Mimo dość interesującej obsady, Kathy Bates to gwarancja doskonałej gry, zmęczył mnie ten serial. Wszystkie sprawy załatwiane są przez prawników poprzez wpływanie na emocje uczucia sędziego czy prokuratora, gdzie tu jakiś realizm życia prawników? Porównajmy to choćby do Good wife (dla mnie numero uno jeżeli chodzi o seriale o adwokatach) wszystko przedstawione jest w infantylny, mega prosty sposób. Do tego schemat: sprawa nie do rozwiązania, trafia do Harry, ona swą mową doprowadza wszystkich do łez i wygrywa - żenada. Obawiam się, że będę musiał złamać swoją (już nie tak żelazną) zasadę, że kiedy pierwszy sezon oglądam do końca (nie rezygnując w tzw. międzyczasie) to i drugi obejrzę na pewno. Otóż... nie obejrzę.

 • spleeno Zgadzam się z tobą !! , mam podobne odczucia. Cieszyłem się na prawniczy serial z Kathy ale po obejrzeniu paru odcinków jestem bardzo rozczarowany.

 • spleeno ocenił(a) ten serial na: 3

  sorensen_filmaniak Wybór serialowy jest zbyt wielki żeby męczyć się z drugim sezonem, a dla wąchających się czy oglądać pierwszą serię - nie polecam z całą stanowczością!

 • londontown ocenił(a) ten serial na: 10

  spleeno bdury 1 sezon genialny! od poczatku do końca + fajny klimaty małej kancelari prawniczej z ciekawymi osobowościami , za to 2 sezon mimo że pierwszy odc. zakończyl się z przytupem ogólnie troche w innym klimacie mam nadzieje że wróca do korzeni i będzie spoko :)

 • spleeno Zgadzam się. Serial ma pewien klimat, miło się go ogląda, ot, na odstresowanie. Jednak to, że główna postać zawsze idzie w żebry - nuży.

 • spleeno ja jako serial o prawnikach polecam Suits ;)

 • Wercik ocenił(a) ten serial na: 8

  killyou W Suitsach za dużo się ruchają, nudne jest już to...