PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=542743}

Haven

7,2 5 836
ocen
7,2 10 1 5836
Haven
powrót do forum serialu Haven

Mam pytanie...

ocenił(a) serial na 5

Gdzie udało Wam się znaleźć odcinki tego serialu? Próbowałam ściągać z torrentów, ale zawsze trafiały mi się odcinki z hiszpańskim dubbingiem, a wolałabym w oryginale. Z góry dziękuję .

xena_4

d.a.r.m.o.w.e.f.i.l.m.y.e.u lub wpisz w google d.a.r.m.o.w.e f.i.l.m.y lub e.x.s.i.t.e lub poprostu wpisz w google tytuł serialu avi lektor, film jest z lektorem od 2 tygodni ja ogladalem 1 sezon super serial . nie zapomnij się zarejestrowac pozdrawiam (dane specjalnie z kropkami)

ocenił(a) serial na 5
pitersik13

Dzięki za pomoc. Wypróbuję podaną metodę i jeśli uda mi się cokolwiek ściągnąć, to napiszę potem o moich wrażeniach z seansu. Pozdrawiam :)

ocenił(a) serial na 5
pitersik13

Jestem po pierwszym odcinku (znalazłam inny adres). Pierwsze wrażenia: mimo, że widziałam już wiele seriali na podstawie książek Kinga, ale jakoś tutaj słabo czułam charakterystyczną atmosferę jego powieści. A jednak, jakoś ten obraz mnie zainteresował. Pełne tajemnic miasteczko, niezwykłe postacie i... od razu rzucająca się w oczy relacja między Dukiem i Nathanem. Jak widać, panowie bardzo się lubią...hihi . A między nimi, ona. Kobieta z charakterem. Zanim sięgnęłam po ten serial, obawiałam się, że to będzie coś w stylu "Prawdziwa krew", albo "Pamiętniki wampirów" (czyli :ona jedna, kontra oni dwaj - wiadomo, o co chodzi). Może jednak nie będzie tak źle, bo zamierzam obejrzeć kolejne odcinki.

Jeszcze raz dzięki za pomoc. W końcu po troszkę, dzięki Tobie mogłam to obejrzeć :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones