PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=542743}

Haven

7,2 5 837
ocen
7,2 10 1 5837
Haven
powrót do forum serialu Haven

A MNIE SIĘ ZDAJE....że Mara nie jest martwa..... Aktualna Audrey po symbiozie to MARA!!! Po czym to poznamy??? Jak myślicie??? Nie przypadkiem rzeczywiście ODCIĘŁA SOBIE PALEC!!! Myślę, że scenarzyści ten odcięty faktycznie palec wprowadzili po to by się w następnej serii okazało , że Duke ją pozna!!! Właśnie po tym odciętym palcu!

JAK MYSLICIE - dobrze kombinuję???

ocenił(a) serial na 9
BSG_fun

Gdyby Mara żyła to Diuk by nie wybuchł, z resztą reżyser skasował jednego wroga by zrobić następnego który wyłoni się z mgły.

basiula9

Ja jednak obstawiam pifko Wasze w gardła nasze :) , że Duke w wiosennej serii odkryje brakujący palec u Audrey. Może to będzie miało ciut inny wymiar. Mara będzie jakby echem w Audrey jak poprzednio przebijająca Audrey z Mary gdy siedziała z chłopakami w tej chatce i się czasem we śnie Mary odzywała. Kolejne przypuszczenie z gadki matki do Mary: jej brakuje ojca, pluskał się z nią w wodzie. Pamiętam taką przebitkę w poprzedniej serii jak William się pluska z Marą. Czyżby miłość kazirodcza i Mara tęskni za ojcem Williamem , który ją tą brudną miłością stworzył właśnie taką skrzywioną? W serii pojawi się też nasz dawny dzielny kapitan Kirk ... :) Może patrząc na powinowactwa rodzinne w serialu będzie to dziadek Mary, a może ojciec któregoś z naszych starych poczciwych ciągle coś ukrywających gazeciarzy? W każdym razie ilość trublesów uwolniona przez Duka i mgła zapętlająca przestrzeń wokół Haven zapowiada niezły powrót do trublowego klimatu pierwszych serii. Będzie się działo.

Nieco światła na tło magiczne całości rzuciła matka Mary - wygląda na to , że jej ród pochodzi z bardziej zaawansowanej równoległej rzeczywistości. Wręcz zapachniało alienami jak to mówiła. Choć z drugiej strony mówiła o istnieniu jednej kopii w jednej rzeczywistości - może więc fizyka kwantowe (w końcu do badać używała nie sztuczek magicznych , a mikroskopów). Może świat równoległy to po prostu kopia tego świata gdzie pewne rzeczy poszły inaczej i magia jest na porządku dziennym, lecz jej używanie jest zakazane , a korzystając ze zderzeń wszechświatów (szczeliny) Mara przeskoczyła do tego , w którym magia nie jest znana i używana więc nikt jej nie zakazuje - więc poczuła się na tyle mocna , że bawi się śmiesznymi niemagicznymi ludkami, skoro policja magii jej nie ściga jak we wszechświecie jej właściwym. W każdym razie już widać w jaką stronę idą twórcy, nie liczyłbym też , że wszystko się wyjaśni, zbyt magicznie jest. Ale mam nadzieję , że serial jakoś sensownie zostanie skończony... oby tylko nie skancelowany, bo już wiele razy tv zagrały sobie widzom na nosie.... Czekamy więc wiosny!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones