PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=542743}

Haven

7,2 5 837
ocen
7,2 10 1 5837
Haven
powrót do forum serialu Haven

hm

ocenił(a) serial na 8

koncowka 10odcinka kiedy zastepca gubernatora mowi ze CDC nigdy nie wyslalo zadnego swego agenta do Haven .Jak sadzicie ,dla kogo pracuje urocza spec o zakazen?

ocenił(a) serial na 9
parsxzywykutafon

Ona nie pracuje dla nikogo ;) Na imdb już wiedzą kim ona jest.I podobno pół Twittera też już wie :D

ocenił(a) serial na 8
kamil665544

Ja też wiem :D

ocenił(a) serial na 9
Nessi92

Szczerze mówiąc to spodziewałem się czegoś bardziej "wow"... A wiesz też ,że pewna ważna postać wraca do serialu ? Będzie w drugiej części sezonu.

ocenił(a) serial na 8
kamil665544

Tak, też o tym słyszałam i powiem szczerze, że ta informacja bardziej mnie cieszy i interesuje ;)

Co do głównego tematu i Charlotte - zobaczymy, jak to rozwiną w ciągu tych 2 ostatnich odcinków 5A, ale nie spodziewam się fajerwerków z wytłumaczeniem. Powiedzą kim jest, ale czy zdradzą jej motywację etc? Wątpię.

ocenił(a) serial na 9
Nessi92

Z opisów przyszłych odcinków nie wynika żeby cokolwiek sie ruszyło w tej sprawie więc pewnie ta wiadomość będzie 'wielkim' cliffhangerem przed Haven 5B.Swoją droga to wiadomo już czy jest jakaś przerwa w emisji odcinków pomiędzy sezonami ?

ocenił(a) serial na 8
kamil665544

Przerwa jest na pewno, bo od początku wszędzie pisało, że 5B w 2015 roku. Ale czy zaraz na początku roku, czy wiosną, czy jeszcze później - póki co nic niestety nie wiadomo.

I to mnie wkurza w tym sezonie 5A, że ewidentnie jest podbudową pod 5B i trzeba dalej czekać, aż coś się wyjaśni. Pytanie, czy wystarczy im odcinków, czasu i pomysłu, żeby porządnie wszystko zamknąć.

ocenił(a) serial na 9
Nessi92

Wystarczy,13 odcinków to nie jest tak mało.Ja nie marudze bo przynajmniej serial dostanie należyte zakończenie i nie skończy się na niczym jak Alphas...

ocenił(a) serial na 8
kamil665544

Możliwe, że moje wkurzenie wynika z 5x11 i końcówki D/M, która jest tak absurdalna i żałosna, że aż słów mi brak.

I możliwe, że masz rację, ale jak patrzę na to, co muszą wyjaśnić, co wyjaśnili i ile im zostało odcinków (w sumie 15, niby dużo, ale może być za mało), to mam lekkie obawy. Bo w tym sezonie nie wyjaśnili praktycznie NIC.

Ale fakt, że scenarzyści wiedzą, że mogą nie dostać 6 sezonu przynajmniej sprawi, że będzie jakieś zakończenie. Pytanie tylko jakie.

ocenił(a) serial na 9
Nessi92

Niby zostało 15 odcinków ale nie zapominajmy też o internetowym preqelu.Tam też mogą rozwinąć to czego nie zdążą w serialu np.historia tatuażów (dlaczego pojawiają sie i znikają,czy każdy z tatuażem ma jakiś kłopot) albo coś o tym portal co wciąga Dave'a.Może nawet zobaczymy ojca lub dziadka Duke'...

ocenił(a) serial na 8
kamil665544

Wszystko tylko nie jeszcze więcej historii Duke'a...

ocenił(a) serial na 9
Nessi92

Czy jest w tym serialu coś co sie jeszcze podoba :D ? Moim zdaniem cały 5 sezon jest rewelacyjny.Z niecierpliwością czekam na następny odcinek co już dawno mi sie nie zdarzało (ostatnio miałem tak z Being Human US i Misfits).Duke w tym sezonie w końcu nie jest zapychaczem i stał sie główną postacią.Co prawda nie sypie już ciętymi ripostami (od tego teraz jest Mara) ale za to sypie co chwile nowym-śmiertelnym-kłopotem przez co jego postać jest jeszcze ciekawsza.Szczerze mówiąc to o wiele lepiej ogląda sie ich "związek" niż Audrey i Nathana (to w ogóle jest para ? W ogóle tego nie widać.Z Brodym było więcej chemii).

ocenił(a) serial na 8
kamil665544

A ja fanką Duke'a nie jestem i uważam, że ostatnimi odcinkami skrzywdzono tę postać. Nie jest zapychaczem, ale sam nie jest wystarczająco interesujący, dlatego dodano mu Marę. I ten głupiutki romans, jeszcze głupiej umotywowany. A jego Kłopoty też nie są aż tak śmiertelne, jak można by się spodziewać (ale może jeszcze czymś zaskoczy). Każdy wie, jak to się skończy. Ależ widać, że Nathan i Audrey to para, tylko właśnie ich kosztem na pierwszy plan wkroczył Duke z Marą i Dwight z Charlotte. To, że scenarzyści piszą ich tak a nie inaczej to nie wina aktorów, którzy chemię mają fantastyczną.

Mnie się 5A podoba średnio, ale bardziej niż 4ty, więc jest okej :) Wiem, że to budowanie akcji pod 5B, więc zaciskam zęby :D Chociaż wydaje mi się, że za bardzo twórcy odeszli od pierwotnego pomysłu na serial i teraz to się na nich mści (wyniki oglądalności są bardzo słabe).

ocenił(a) serial na 9
Nessi92

"to nie wina aktorów,
którzy chemię mają fantastyczną." Tylko szkoda ,że widać to dopiero poza serialem na filmach z planu wrzucanych na facebooka.A i N zachowują się tak samo jak w pierwszym sezonie ,kiedy byli tylko kolegami z pracy.

ocenił(a) serial na 8
kamil665544

Tak jak mówię - to akurat wina scenarzystów, którzy wciskają kilka ładnych linijek między nimi co odcinek i poza tym nic więcej. Tak ich piszą, tak grają. Postawiono na Duke i Marę, ale liczę że odsunięcie na dalszy plan Nathana i Audrey jest celowe i chwilowe i że w finalnych odcinkach i w 5B dostaną więcej uwagi (razem czy osobno, mało ważne).

ocenił(a) serial na 8
kamil665544

A mógłby ktoś mi podesłać linka? Bo jakoś nie umiem znaleźć a chciałabym wiedzieć.

ocenił(a) serial na 9
onebadsoul

http://www.imdb.com/title/tt1519931/board/thread/237177817?p=2&d=237209858#23720 9858

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones