PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=542743}

Haven

7,2 5 837
ocen
7,2 10 1 5837
Haven
powrót do forum serialu Haven

ma ktos namiar na napisy do 4 i 5 czesci . bo juz mnie sz...trafia .zawsze jesli chodzi o haven , strasznie dlugo musialem czekac az sie w koncu pojawia

parsxzywykutafon

do 4 odcinka jest już tłumaczenie, na 5 i 6 pewnie będzie trzeba trochę poczekać

ocenił(a) serial na 8
deedee99

Wrzuciłam swoje tłumaczenia odcinków 5x05 i 5x06 na napi*projekt., może komuś posłużą, o ile ma wersję tego odcinka,
do którego robiłam, bo póki co jeszcze nie ogarniam synchronizacji :x

ocenił(a) serial na 10
Nessi92

Napisy sa super! Dzięki śliczne :-)

ocenił(a) serial na 8
biala1987

Nie ma za co ;) od przyszłego odcinka będę starała się, by napisy były koło niedzieli.
Dziękuję ;)

ocenił(a) serial na 9
Nessi92

Dzięki za napisy, zwłaszcza teraz gdy sezon się rozkręca i nie mogę się doczekać kolejnego odcinka

ocenił(a) serial na 10
basiula9

Super! No szczególnie kolejny odcinek wydaje się być interesujący :)

Nessi92

angielskie napisy są, to na kiedy zrobisz napisy? ;]

ocenił(a) serial na 8
saimon13

polskie napisy są już dostępne na napi*projekt ;)

Nessi92

jak szybko, dziękuję bardzo :)

ocenił(a) serial na 8
saimon13

Nie ma za co :) Miłego oglądania! Moim skromnym zdaniem najlepszy odcinek w tym sezonie i jeden z lepszych w ogóle. Wszystko mi się podobało!

Nessi92

a jak napisy do Haven 5x8 ? ;]

ocenił(a) serial na 8
saimon13

Ze względu na święto i wyjazdy napisy będą mieć jednodniowy poślizg, będą jutro koło popołudnia, tam gdzie zawsze. :)

ocenił(a) serial na 8
Nessi92

moze ,pomozesz rowniez z napisami do family guy? 20pazd. pojawil sie nowy odcinek a napisow jak nie bylo tak nie ma z simpsonami tez nie najlepiej .pozdro!

ocenił(a) serial na 8
parsxzywykutafon

Gdybym oglądała te seriale te pewnie tak, ale nie oglądam, nie znam ani trochę tematyki (poza tym że to animowane seriale komediowe) i trochę szkoda mi czasu, po prostu ;) Pozdrawiam :)

ocenił(a) serial na 8
Nessi92

szkoda , rowniez pozdrawiam .obejrzyj po 1 odc z dawnych serii ,tak z ciekawossci.
szacunek

Nessi92

a napisów mozna się spodziewać dzisiaj czy jutro do 5x9 ? ;]

ocenił(a) serial na 8
saimon13

Postaram się dzisiaj, późnym wieczorem ;)

ocenił(a) serial na 8
Nessi92

Napisy dostępne na napi*projekt.

ocenił(a) serial na 8
Nessi92

jak wyżej - napisy do nowego odcinka 5x10 zostały dodane. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones