PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=542743}

Haven

7,2 5 836
ocen
7,2 10 1 5836
Haven
powrót do forum serialu Haven

romase ? ? ?

ocenił(a) serial na 8

hej...
przemawiam do tych którzy oglądają ten serial. :)

jak już pewnie zwróciliście uwagę oprócz głównego wątku kobiety z Colorado Kid i głównych wątków z odcinka jest jeszcze wątek relacji międzyludzkich. I pewnie zwróciliście uwagę na te 3 w szczególności:
Audrey - Duke
Duke - Nathan
Nathan - Audrey
co sie tyczy chłopców nie wiem o co chodzi ale mam nadzieję, że zostanie to wyjaśnione do końca sezonu...
ale bardziej mnie zastanawiają te 2 pozostałe relacje.
W pewnym momencie, znaczy na początku sezonu, kibicowałam A&N, ale po obejrzeniu 5 odcinka przestawiłam się na A&D.

a wy co sądzicie? zrobią parę w tym serialu ? czy to będą tylko przyjaźnie ?
jak uważacie ? : >

ocenił(a) serial na 6
Carmen_18

ja jestem za parą Audrey - Duke ale A. niestety więcej czasu przebywa z Nathan'em :(

ocenił(a) serial na 10
agula0605

ja znów jestem za Audrey - Nathan xD nie wiem nawet czemu. Chyba poznali się pierwsi i jakoś mi tak wpadło w głowę xD Chociaż Duke też jest fajny ;D

Angel357

Ja też wolę Audrey- Duke;)

Carmen_18

o wiele ciekawsze by było duke - nathan

użytkownik usunięty
SpoconyWariat

Popieram

użytkownik usunięty
Carmen_18

Hej, czy ktoś pamięta tą scenę - w odcinku trzecim - jak Nathan oskarża Duka o to, że tamten wykorzystuje ludzi? I że zawsze tak było? Czy to tylko ja, czy ktoś jeszcze ma wrażenie, że ta para ma za sobą dosyć burzliwe rozstanie? Tak mi to jakoś wygląda, sądząc po tym, jak na siebie reagują...

Ta para :) ? Przecież to nie geje :)
Mi tam pary akurat nie podchodzą w serialu, ale oczywiście Dukowi podoba się Audrey i nie boji się tego pokazywać, podrywać, ale jej tak jakby bardziej podoba się Nathan do tego pracują razem i coś ich tam z czasem napewno połączy, tylko on teraz kręci z Jess chyba, kóra jest równie piekna jak Audrey :)

użytkownik usunięty
Logan_Cole

Sorki, akurat nie o parę w znaczeniu seksualnym mi chodziło, choć pewnie można i tak... Po prostu mam wrażenie, że Duke i Nathan byli kiedyś przyjaciółmi i coś ich mocno poróżniło, to wszystko.

użytkownik usunięty
Carmen_18

Po obejrzeniu 8 odcinków mam wrażenie, że między A i N jest COŚ. Szczególnie końcówka na to wskazuje;)

Tak :) po 8 odcinku i pocałunku Nathana przez Audrey coś będzie napewno :) Poczuł jak go pocałowała i ten jego wzrok :D :D :D

ocenił(a) serial na 8
Logan_Cole

właśnie, poczuł. a Jess nie czuł. obojętnie jak i gdzie go całowała. czyli jednak coś może być :D
i takie zaskoczenie z jego strony :P

ale pomimo wszystko jestem za parka A&D. jakoś lepiej wyglądają razem, i widać że Duke sie stara zmienić dla niej :D

ocenił(a) serial na 7
Carmen_18

Duke wcale sie nie stara zmienić. Przynajmniej ja tego nie widzę. Audrey lepiej pasuje do Nathana.

Askol

zgadzam się, Duke się nie chce zmienić. nadal jest taki jaki był od początku. jest sobą, takim małym przestępcą, ale jednocześnie ma serce i okazuje przyjaźń Audrey no i droczy się z Nathanem. Poza tym w relacjach Duke-Nathan poznaliśmy część ich historii: motyw z pinezkami.
Ja jak na razie nie zauważam żadnych romansów. Duke lubi Audrey, ale ona jest gliną, więc trzyma ją na dystans. Nate z kolei pracuje z nią i jak na razie łączy ich przyjaźń.
ogólnie nie jestem za żadną parą. fajnie, ze serial skupia się na zjawiskach paranormalnych i tajemnicach a nie na romansach, to właśnie wyróżnia ten serial.

ocenił(a) serial na 7
tess_harding_2

Nathan moze "coś " ma do Aubrey teraz szczeóglnie po tym jak poczuł jej dotyk. Na pewno coś z tego wyniknie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones