PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568529}

Hawaii 5.0

Hawaii Five-0
7,6 7 096
ocen
7,6 10 1 7096
Hawaii 5.0
powrót do forum serialu Hawaii 5.0
ocenił(a) serial na 10
Misialku

Właśnie też chciała bym wiedzieć bez niego jest nudno :P

ocenił(a) serial na 10
Agnyss

Bo zmienił kontrakt, według którego wystąpi w pięciu epkach mniej (czyli w 20 epkach na 25 w 6 sezonie), ze względu na rodzinę (ma małą córkę), a nie mieszka na Hawajach, a w LA.

ocenił(a) serial na 10
smolek91

'Aktor'

ocenił(a) serial na 10
smolek91

Ah... no to jest wyjaśnione:) TNX :)

ocenił(a) serial na 6
Misialku

Czekam z niecierpliwością na sezon, gdzie nie będzie tej irytującej postaci. Z tego co piszecie muszę dobrnąć do 6 sezonu żeby nie musieć go oglądać w każdym odcinku? dobrze wiedzieć.

Neferubiti

Hmm... A według Imdb wystąpił we wszystkich odcinkach.

ocenił(a) serial na 6
snowxn

Szkoda, bo go szczerze nie lubię.

ocenił(a) serial na 9
Neferubiti

Nie we wszystkich od 5-6sezonu rzadziej się pojawiał, 6juz co 4-5odcinek go nie było czasem po 2-3pod rząd go nie było

ocenił(a) serial na 10
Neferubiti

Zgadzam się z Tobą, jest wyjątkowo irytującą osobą w tym serialu, działa mi na nerwach jak nikt inny, odcinki są super jak go nie ma.
Nie miałabym nic przeciwko jeśli by się go pozbyli, trochę byłoby mi żal Stev'a, ale sobie da radę.

ocenił(a) serial na 3
Misialku

"Danny trzyma ten serial" na poziomie "amerykoskiego szajsu"?! Ten dziamdziak permanentnie wywija witami! Co nie słowo - to 10 razy wywija witami! Aktor powinien grać ! A nie grabami machać!!! Ten psi penis nie mówi, tylko permanentnie wywija górnymi kopytami!!!

użytkownik usunięty
mp65warka

Boże święty, przypadkiem tu trafiłem, nie widziałem nawet nigdy tego serialu, ale ten komentarz Twój to bez kitu jasny gwint, do psychiatry idź po jakieś leki. :D

mp65warka

?? Człowieczku dobrze się czujesz?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones