Hazbin Hotel
powrót do forum 1 sezonu

... czyli fandom zrobiłby by lepszy serial

Od kiedy wyszedł pilot byłam bardzo podjarana ale nie pilotem lecz komiksami/fanartami/fandub fanów.

Po tym jak wyszedł Helluva boss mój ,,podjaranie'' powoli opadało ale nie zmieniło się to że, uwielbiałam być w fantomie hazbin hotel.

Po drugim sezonie heluva boss mój zapał już opadł i oraz zmiejszała się ilości fanartow.

Niestety ludzie którzy tworzyli (których znam i lubię) hazbin hotel obiecali ze na serial warto czekać, choć znając twórczość vivziepop, z tyłu głowy miałam przeczucie że nie... no i miała rację

Pierwsza wada (którzy wszyscy zauważyli) w serialu wszystkie wątki są za szybko. Za szybko dowiadujemy się pewnych rzeczy i za szybko je rozwiązujemy. Wiem że zaraz ktoś napiszę że nie wiedzieli ze będzie drugi sezon ale to dla mnie nie jest wymówką.

Druga wada i to czego nie lubię w twórczości Viv to za dużo postaci które nie mają czasu na swój wątek i rozwój.

Trzecia wada postać Adam który miał być ?ulubieńcem serialu? Niech ktoś mi powie dlaczego? Chyba że, to był sarkazm od twórców.

Jest jeszcze kilka wad co chciałam wymienić, ale to bardziej moje subiektywne podejście.

To teraz zalety serial ma bardzo dobre piosenki i animacją jest super zrobiona. Podobał mi się wątek Angel Dusta i że Charlie jest taką ,,kochaną" osobą i tak ich sobie wyobrażałam.
Trochę mniej mi się podobały inne postacie szegolnie Alastor dla którego czekałam na ten serial.

Ogólnie serial uważam za średni ale przed tym oglądałam Invincible, Arcane oraz Blue eyes samurai i mogło to mieć wpływ na moją ocenę więc proszę mieć to na uwadze.

ocenił(a) serial na 9
go_lra

Ja też nie rozumiem fenomenu Alastora, jest po prostu średnio ciekawy, od razu wiemy że ma w tym swój jakiś interes i prędzej czy później będzie problematyczny. Za to Adam i Lute to moje ulubione duo, śmieszni i mają fajne piosenki. Mogą wkurzać ale Adam został przedstawiony w ciekawy sposób, taki trochę anty anioł (obyśmy go zobaczyli w piekle)

Nie wiem na ile to nie wina Vivi czy po prostu Amazona, bo producenci lubią skracać swoje seriale, ale dla mnie też fabuła leci zbyt szybko trochę jak w Edgerunners, zanim przywiązałem się do postaci to zginęli albo serial się skończył.

Prawdopodobnie inaczej bym serial odebrał gdybym dowiedział się o nim wcześniej typu premiera Pilota i musiał czekać na niego 5 lat, ale serial ma potencjał na 3 sezony (dwa to trochę za mało zwłaszcza na 8/20) więc warto dać mu drugą szansę.

Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 5
Batus113

Oczywiście zdanie jeszcze mogę zmienić, jak napisałeś za długo siedzę w tym fandomie żeby tak o porzucić serial. Mam nadzieje że drugi sezon bardziej będzie mi się podobał ponieważ czekam na rozwój ,,Drużyny Vees" bo to są jedyni villaini na jakich czekałam oraz relacje Angel Dasta ( uwaga nie wiem czy to spojler)







ze swoim rodzeństwem zwłaszcza że widzimy ich na trzecim planie w serialu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones