Hell on Wheels: Witaj w piekle (2011-2016)
Hell on Wheels: Witaj w piekle: Sezon 4 Hell on Wheels: Witaj w piekle sezon 4, odcinek 10

Return to Hell

7,9 104
oceny
7,9 10 1 104
Hell on Wheels: Witaj w piekle
powrót do forum s4e10

sezon 4 odcinek 10

ocenił(a) serial na 7

końcówka tego odcinka tylko powierdziłą, ze jest to - moim zdaniem - najlepszy sezon serii. Ruth
pokazałą jaja. Zgadlibyście, że zrobi coś takiego.....?

ocenił(a) serial na 8
krzys81

owszem ... zgadliśmy he he .. i tylko żałujemy że nie wpakowała trzeciej kuli w łeb :P

ocenił(a) serial na 7
krespas69

o tak, ale trzecia kula w brzuch, dopiero czwarta i to po chwili w łeb.

ocenił(a) serial na 7
krzys81

Byłbym zaskoczony, gdyby się inaczej skończyła ta historia. Zaskoczenia nie było. Ale ogólnie fajnie.

ocenił(a) serial na 8
krzys81

Byłam zaskoczona. Ruth nigdy nie była moją ulubioną postacią raczej taką, która bardzo często mnie irytowała ale po tym odcinku muszę przyznać że urosła w moich oczach.

ocenił(a) serial na 7
rudzinka_89_2

mam tak samo - Ruth naprawdę zyskałą w moich oczach, choć sama skazała się zapewne na niemałe kłopoty - w końcu Snow cały czas miał na sobie odznakę Szeryfa ...

ocenił(a) serial na 6
krzys81

Kim w ogóle była ta Ruth?
Udawała wierzącą w Boga, oceniała innych, a sama...?
Pierd... się z Indianinem pod dachem ojca, w rezultacie czego zaszła w ciążę i dokonała aborcji.
Ta Ruth to nic innego jak głąb, i w filmie owszem mogła kogoś zabić, bo tak został napisany scenariusz, jednak w rzeczywistości?
Za dużo było w niej pogardy do innych, małego chciała odesłać do sierocińca, nie wydaje mi się, żeby aż tak go kochała skoro takie myśli cisnęły się jej do łba, ja mam pięcioro dzieci i nigdy takie coś mi nie wpadło do głowy, zwłaszcza że ten chłopiec był znajdą, po przejściach.
Film Ok, ale dużo mu brakuje.

ocenił(a) serial na 6
baraqs

Mowa w którymś odcinku, że za zapłatę przy torach otrzymywano 1,5 dolara, z czego za dolara można było kupić 3 posiłki.
Były tam rodziny, więc kto jadł a kto głodował, no i za co kupowano Whisky skoro była mowa o tym, że butelka kosztowała 1 dolar?
Wiecie co jaką mam opinię o tym filmie?
Większość przedstawionych tam postaci płci męskiej wykreowano na debili i alkoholików są też kur.wy udające damy, i damy robiące z siebie kur.y, no i nie zabrakło kochających inaczej :D
Takie typowe USA.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones