serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Hell on Wheels: Witaj w piekle

Hell on Wheels
2011 - 2016
43 min.
7,8 5 130
ocen
7,8 10 1 5130
Akcja serialu ma miejsce w latach 60. XIX wieku i opowiada historię byłego żołnierza armii konfederackiej Cullena Bohannona (Anson Mount). Główny bohater podąża tropem... więcej

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Hell on Wheels: Witaj w piekle zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Akcja serialu ma miejsce w latach 60. XIX wieku i opowiada historię byłego żołnierza armii konfederackiej Cullena Bohannona (Anson Mount). Główny bohater podąża tropem kilku żołnierzy Unii, którzy zabili jego żonę. W końcu trafia na budowę transkontynentalnej linii kolejowej, która ma połączyć bogaty i szybko rozwijający się wschód z wciąż dzikim zachodem. 

studio
(gayton)² / American Movie Classics (AMC) / Endemol / więcej
tytuł oryg.
Hell on Wheels
inne tytuły
W odcinku 1x8 pt. "Derailed", kiedy Lily wyprowadza się z kwatery Duranta do namiotu, Eva radzi jej by zatrudniła kogoś do ułożenia desek podłogowych. Ma to zapobiec złapaniu tzw. "stopy okopowej" (okopowa choroba stóp). W rzeczywistości pojecie to wprowadzono do użycia dopiero w 1915 roku, by opisać problemy doświadczane przez żołnierzy walczących w okopach na frontach I wojny światowej.
Zdjęcia do serialu kręcono w Calgary (Kanada).
Zdjęcia do trzeciego sezonu zostały przerwane po tym, jak plan filmowy nawiedziła powódź.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych