Herb piratów (2014)
Herb piratów: Sezon 1 Herb piratów Sezon 1, Odcinek 9
Odcinek Herb piratów (2014)

Blackbeard

41m
7,4 91
ocen
7,4 10 1 91
Herb piratów
powrót do forum s1e9

W sumie nie wiem czy warto zakładać temat, ale pomyślałem, że skoro 2/3 ostatnie odcinki podobały mi się na tle pozostałej reszty to skomentuję.. że było całkiem sympatycznie. Fakt, finał jak cały serial MOCNO rozczarowuje, ale np. wątek na linii Charlie - Edzio byłby naprawdę interesujący na ew. s2. Poza tym wszystko w tym serialu kulało do samego końca: scenariusz, scenografia <choć na nią byłbym w stanie przymknąć oko, najgorsza to ona nie była>, choreografia, gra aktorska.. no tak, zwłaszcza Malkovich grał jakby mu się po prostu nie chciało albo grał 'od niechcenia' - napisałem tak po pilocie i po finale jestem w stanie powiedzieć to samo. Zakończenie całości? Jak na serial anulowany bez 2 odcinków które były przewidziane w planie to całkiem zgrabnie im to wyszło - powiedziałbym nawet, że 'filmowe' rozwiązanie: Edzio po raz kolejny wykiwał śmierć i przekonał resztę świata do swojej domniemanej śmierci, a Tom został hersztem piratów na wyspie. Koniec końców serial był nie wart oglądania i nie polecam - już 'Black sails', pomimo tego że też nie najwyższych lotów, jest po prostu lepsze, wg mnie : )

ocenił(a) serial na 6
matiiii

Strasznie szybkie tempo akcji w tym finale.Ledwo, co zaczęłam oglądać to zaraz nadszedł koniec.

ocenił(a) serial na 7
matiiii

Nie zgadzam się.Serial wart obejrzenia..Moim zdaniem pierwsze(tak ze trzy) odcinki były przeciętne(chciałbym obejrzeć jeszcze raz), ale kolejne były już bardzo ciekawe! Wiele wątków, intryg, zwrotów akcji.I to co bardzo lubię w filmach czy serialach, a więc żaden z bohaterów nie jest kryształowy.Każda postać ma tak jak w prawdziwym życiu, prawdziwy człowiek wady i zalety, popełnia błędy, ale też robi dobre rzeczy

przemofan

Niestety podzielam opinię matiii. Pierwsze odcinki mnie zachwyciły. Lubię takie klimaty. Potem było już tylko gorzej.
Za szybko, niespójnie, akcja się urywa i następstwo wydarzeń nielogiczne w niektórych wątkach. Obejrzałem tylko z rozpędu. Na drugi sezon czekać nie będę. Już bardziej wolę "Black sails".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones