PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651312}
7,4 876
ocen
7,4 10 1 876
Hit and Miss
powrót do forum serialu Hit and Miss

Obejrzałam 2 odcinki - zapowiada się ciekawy serial.

ocenił(a) serial na 8
gogorek

Niektóre sceny bulwersują, ale scenariusz świetny. Da się lubić główna bohaterkę:) Niekonwencjonalnie dobrane plenery - "niezbyt sielska" wioska.

kam_84

a o czym serial tak ogólnie? bo zachwalasz go pod Lip Service ;)

okrushek

O kobiecie zabójcy (trans), której kariera zaczyna zawalać się, gdy jej przeszłość powraca. Zaczyna opiekować dziećmi jej byłej zmarłej dziewczyny.

Moim zdaniem serial świetny, od razu widać, że produkcja z UK. Bardzo podoba mi się fabuła i sposób kręcenia, ale niektóre sceny są chore.

ocenił(a) serial na 8
littlemonsterlg

Zgadzam się z powyższym zdaniem. "Surowość" produkcji UK daje dużo temu serialowi. Bardzo dobrze zagrana rola głównej bohaterki.

ocenił(a) serial na 8
littlemonsterlg

chore sceny ??? a co to w ogole znaczy :D

ocenił(a) serial na 9
littlemonsterlg

użyłabym innego stwierdzenia, ale żeby zaraz "chore" ? w porównaniu do papki jaką wciskają nam inne seriale, diametralna różnica. ale właśnie "te "chore" sceny, dodają tej produkcji czegoś, czego nie znajdziesz w amerykańskiej komercji.
+ jeżeli nie pasuje nikt nie zmusza oglądać. :)

moim zdaniem produkcja świetnie zrobiona, scenariusz świetny. jedyna w 100% nietypowa historia.

gogorek

Nie przypuszczałem że polubię serial o transwestycie :D Jednak stało się haha :D

ocenił(a) serial na 8
zwodzony4

też myślałem,że im dalej będe sie w ten serial zagłębiał, tym mniej mi sie będzie podobało,a teraz chetnie obejrzałbym kolejne odcinki.Nie wiecie,czy będzie ich więcej? Bo nie znalazlem zadnej informacji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones