PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=833064}
6,9 9 975
ocen
6,9 10 1 9975
5,7 6
ocen krytyków
Hollywood
powrót do forum serialu Hollywood

To jak Netflix próbuje robić z facetów kobiety, to jak Netflix promuje LGBT, to jak Netflix karmi widza męską pełną, genitalną nagością, seksem gejowskim, to przechodzi już wszystkie granice. To jest skandal do czego doprowadziły świat rządzące, elitarne, skrajnie lewicowe bojówki. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś to radzę ci. Zbojkotuj to dziadostwo póki jeszcze całkiem nie zrujnowało ci mózgu.

Meldondg_Lord

Czy oglądanie tego serialu jest obowiązkowe...? Czy zamiast bojkotować nie można po prostu nie oglądać...?

ocenił(a) serial na 1
czargor___

a nie ogladajac go skad czlowiek ma wiedziec co przedstawia?

ocenił(a) serial na 7
Meldondg_Lord

Nikt ci nie każe tego oglądać. Póki co lewackie bojówki jeszcze nie robią łapanek i w ramach tortur nie każą oglądać seriali Netflixa.

użytkownik usunięty
permis

"Póki co" - miło, że to zaakcentowałeś ;-)

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty

:D haha

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 2
lesmal

W HBO też to jest, ale nie są tak nachalni jak Netflix. Nie karmią tym widza dosłownie na każdym kroku. I o to chodzi. Gdyby społeczność LGBT nie była tak nachalna, tak wulgarna w przekazie to nikt by ich nie atakował.

Meldondg_Lord

Nie rozumiem takich komentarzy i takiego sposobu myślenia. Inna orientacja to normalna rzecz. Seks par heteronormatywnych jest obecny w filmach i serialach od dawna i nikt z tego nie robi problemu. Jednak jak pojawia się obecnie raz na jakiś czas para jednopłciowa to już jest tragedia... No proszę was, to i tak jest mały procent wszystkich scen erotycznych, które widzimy na ekranie, więc nie ma co się burzyć. Dobrze że mniejszości są coraz lepiej reprezentowane, a i tak nie jest takich postaci dużo patrząc na wszystkich bohaterów na ekranie.

użytkownik usunięty
AzorAhai

wstarczylo wpisac lgbt wyszukiwre netflixa dzieki temu byscie omnieli serial bo tu bylo wpost powediaziane ze serial bedzie mail watek i rporezyserze mogliscie juztozauwazyc nierozumiem takich ludzi jak uwelbiam kino lgbtwstrczyloz najomosci filmowej ze rzyser jest lgbt to 90% co wypoduwal ma tkie watki

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Tigerxp

Co to za dziwny tok myślowy? W tym momencie mieszasz orientację seksualną z dewiacją

AzorAhai

Nic tutaj nie pomieszałem.

Tigerxp

Orientacja seksualna to zwyczajna sprawa, całkowicie naturalna. To że ktoś kocha osobę tej samej płci jakie ma znaczenie? Nie ma w tym nic złego. Nie wiem skąd się bierze w ludziach tyle nienawiści i taka narracja mieszająca inne orientacje niż hetero z dewiacją

AzorAhai

Tak jest, homoseksualizm jest bardzo naturalny. Jest tak bardzo naturalny że ze związków homoseksualnych rodzi się tyle samo, a może nawet więcej dzieci niż ze związków heteroseksualnych :)

Tigerxp

Ale jakie ma znaczenie czy rodzą się dzieci czy nie? To jest powód żeby nienawidzić innych, bo kochają kogoś tej samej płci?

AzorAhai

Ale czy ktoś tutaj pisał o nienawiści?

Tigerxp

Nazywając coś dewiacją gdy tak naprawdę tym nie jest brzmi trochę jak nienawiść

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Tigerxp

No takie nienaturalne! Bo wcale nie zaobserwowano zachowań homoseksualnych wśród innych gatunków zwierząt...
Plus nikt nikomu krzywdy nie robi, więc ta chora nietolerancja jest pozbawiona sensu (no poza krzywdą fizyczną i psychiczną z jaką się przez lata spotykają osoby niehetero mające odwagę być sobą)

AzorAhai

U zwierząt zaobserwowano też porzucanie potomstwa, a także mordowanie potomstwa przez samców którzy nie są ich rodziną, czyli to też mamy uznać za normalne? I coś czuję że nie do końca się rozumiemy. Ja nie mam nic do osób homoseksualnych, nie interesuje mnie to co kto robi pod kołdrą. Ale zdecydowanie nie zgadzam się z propagowaniem tego typu zachowań i nazywanie ich naturalnymi.

ocenił(a) serial na 6
Tigerxp

Normalne. Możemy jednak uznać, że niemoralne, czego w przypadku związków homoseksualnych już uznawać nie należy.

Tigerxp

Taaa, bo z twoich komentarzy wcale nie wylewa się jad i nienawiść.

AzorAhai

Lepiej nie wdawać się z nim w dyskusję. Jedyny powód dla którego założył sobie tutaj konto jest taki że może rzygać rasistowskim i homofobiczny hejtem i prowokować. Poważnie, odpuść bo nie warto. To jest dla niego woda na młyn.

Rouge_fw

Pierwszy post o tym ile to jadu i nienawiści się wylewa z moich postów, a drugi pełen... tak jest proszę państwa, pełen jadu i nienawiści. Ktoś tu jest małym, zabawnym hipokrytą :P BTW znamy się z jakiegoś tematu? Czyżbym Ci już wcześniej zaprezentował moją wyższość nad Tobą i dlatego się tak denerwujesz? :)

Tigerxp

prosze o konto na FB dodam Cie do znajomych. Ktoś pierwszy raz cały czas inteligentnie odpowiada na tak cieżki temat :):)

Meldondg_Lord

Ten moment, gdy jesteś skrajnym homofobem a i tak bierzesz się za seriale Ryana Murphy'ego.... Tradycyjnie prawicowe trolle srają się w temacie "lewackiego" Netflixa "promującego LGBT" i prześcigają w homofobicznych i rasistowskich komentarzach. Równowaga we wszechświecie zachowana.

Rouge_fw

To smutne, że są ludzie który dalej czują taką potrzebę wyrzucania swojej nienawiści wokoło, gdy nawet nie mają do tego racjonalnego powodu

AzorAhai

Akurat to co cechuje homofobów i rasistów to to że w ich sposobie myślenia nie ma kompletnie nic racjonalnego. ;) To kraj gdzie podobne myślenie jest niezwykle popularne i uważane za słuszne. Na dodatek to Filmweb: miejsce które tacy ludzie szczególnie sobie upodobali, ale nie z powodu miłości do kina i telewizji tylko dlatego że swobodnie mogą sobie ulżyć ;)

Rouge_fw

On pisał o tobie

Ricz_Forrester

Musiałeś długo zastanawiać się nad tą ripostą ;D

Rouge_fw

Krócej niż zajmuje tobie dodanie dwa do dwóch

Ricz_Forrester

A nad tą ripostą już musiałeś łamać sobie głowę 3 dni. Doceniam wysiłek ;)

Meldondg_Lord

nie jestem jakoś specjalnie anty, niech każdy żyje jak chce, ale przesycenie gejozą staje się męczące, wiem że to Murphy, openly gay itd, ale homoseksualizm staje się głównym wątkiem serialu, to jak się ukrywają, jacy są samotni, jak jest im źle, jak się kochają, dotykają itd, przecież Hollywood tamtych czasów to nie tylko geje, jestem przy trzecim odcinku,trzyma mnie właściwie tylko estetyka, scenografia klimat itd, ale tak jak piszesz, nie wiem jak wytrzymam

marckoza

Oczywiście że Hollywood to nie tylko geje. Taki wniosek wysnułeś po obejrzeniu trzech odcinków? Jesteś o wiele bardziej anty niż przyznajesz.

Rouge_fw

widzę że lubisz wdawać się w dyskusje filmwebowe i widzieć świat czarnobiało, nie bój się, nie będę palił tęczy, dam szansę Murphemu i obejrzę do końca

marckoza

Ja z kolei widzę że masz skłonność do popadania w skrajność. "Nie będę palił tęczy"? Napisałam tylko, że jesteś bardziej anty niż masz odwagę się przyznać. Bardzo ciekawa reakcja, nie powiem. 

Nie interesuje mnie czy obejrzysz ten serial do końca ale domyślam się że już tak masz że robisz coś pod przymusem byleby tylko coś udowodnić. A widzenie świata czarno-białym  jest cechą prawaków, nie moją ;)

Poza tym, niby lubię wdawać się w dyskusje filmwebowe, bo udzielam się na forum dyskusyjnym? Kolego, wiesz w ogóle po co jest tutaj forum? To, że się udzielam nie znaczy że to lubię. Lubię za to wytykać głupotę tak jak u ciebie.

Rouge_fw

dojrzyj, i ochłoń

marckoza

Napisał typek którym tak wstrząsnął serial z homoseksualnymi wątkami , że musiał napisać o tym na forum i ochłonąć ;) Mało tego: napisał, że nie wie jak wytrzyma, po czym postanawia jednak się zmusić żeby obejrzeć do końca żeby coś udowodnić. Dzieciuch ;D

ocenił(a) serial na 2
Rouge_fw

O tak. Jesteś jedną z tych kobiet, które tak mocno bronią gejów, ale gdy chodzi o lesbijki to zaczynasz rzucać kamieniami. Gdy w grę wchodzi gejowski seks, męska nagość to kobiety są bardzo pro lgbt, ale gdy powstają takie filmy jak np Życie Adeli to kobiety nagle przestają być pro homo.

ocenił(a) serial na 8
Meldondg_Lord

Skąd ty wytrzasnąłeś/łaś takie dziwne wnioski?

Rouge_fw

Przepadam za taką mową miłości. "Ty homofobie! Ty rasisto! Ty głupku! Ty prawaku!". Nie ma to jak tolerancja. Zupełnie jak urzeczniczki ds, Równego traktowania Hanny Zdanowskiej, która w internecie wyzywa innych od "ludzkich śmieci".

MSTM

Ja natomiast przepadam za  takimi typkami jak ty którzy używają tolerancji w kontekście tolerowania rasistowskich, homofobicznych i ksenofobicznych zachowań xD Nie jestem żadną "urzeczniczką" czy Hanną Zdanowska i na pewno nikogo nie wyzywam tutaj od "ludzkich śmieci". Mocno cię ponosi cię - nie spodziewam się niczego innego po prawakach - lepiej się już uspokój :)

Rouge_fw

No cóż, bardzo Ci współczuję, bo musisz mieć bardzo zachwiane poczucie własnej wartości, skoro własne ego próbujesz podbudować za pomocą obelg stosowanych w stosunku do innych ludzi. W swoich oczach czujesz się w ten sposób dowartościowana i lepsza? Moim zdaniem potrzebujesz pomocy. Może warto pomyśleć o tym. Masz jakis przyjaciół? Kogoś kto cię lubi, a może kocha? Nie sądzę by wystarczyła zwyczajna rozmowa, raczej doradzałbym terapię, bo można się z kimś nie zgadzać ale ty zioniesz nienawiścią (bardzo ciekawą interpretację tego rodzaju zachowań znajdziesz u Stanisława Sieka) Poczytaj też troche o pewnych natręctwach jak na przykład przedrzeźnianie kogoś, komu na forum internetowym zdarzyła się literówka lub nie wskoczyła spacja. To nie tylko niski poziom kultury osobistej (chociaż również) ale także kilka innych rzeczy związanych z psychopatologią. Nie miejsce by to tłumaczyć, skorzystaj z Googla.

MSTM

Przeczytać jeden wywód nawiedzonego prawaka to jak przeczytać wszystkie. ;) Ale przynajmniej lepiej już się teraz czujesz Mariusz? Teraz już się uspokoiłeś?

ocenił(a) serial na 8
Meldondg_Lord

Kolejny wrażliwy kryptogejek.

ocenił(a) serial na 2
ayanna8

Przeczytaj to co napisałem powyżej . Kobiety to wielkie hipokrytki.

ayanna8

Ciekawe że do takich seriali gdzie wiadomo że są homoseksualni bohaterowie, najbardziej ciągnie takich wrażliwych kryptogejków grzmiących o "promowaniu LGBT" i "prawdziwych facetach".

ocenił(a) serial na 9
Meldondg_Lord

Jesteś cienki bolek jeśli ten serial tak bardzo "zrujnował ci mózg" :D Przeanalizuj również, czy powinieneś postawić znak równości między definicją "prawdziwego faceta" a "lord..coś tam.."

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones