PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=743422}

Home Fires

7,4 70
ocen
7,4 10 1 70
Home Fires
powrót do forum serialu Home Fires

Ktoś coś wie o tym serialu? Na jakiejś angielskiej stronie przeczytałam, że serial ten będzie o grupie kobiet, które żyją w gminie wiejskiej podczas II wojny światowej. Ktoś gdzieś może widział jakieś odcinki albo już oglądał?

ocenił(a) serial na 7
mitsui

Bardzo fajny serial,nie wiem czy już miałaś szansę zobaczyć.Serial opowiada o perypetiach kobiet w czasie II wojny światowej na angielskiej wsi.Wszystkie one należą do organizacji Women Institute.Dotychczas powstały dwa sezony,właśnie skończyłam oglądać ostatni odcinek drugiego sezonu,kiedy dowiedziałam się że serial nie będzie kontynuowany.Szkoda,może jeszcze w ITV zmienią zdanie;)

ocenił(a) serial na 9
lisafreemont

Fani wystosowali petycję i zbierają podpisy na change.org by nie kasować serialu.
Obejrzałam 2 pierwsze odcinki, bo dopiero wstawiono ten serial na stronę, gdzie oglądam online. Wcześniej nie miałam pojęcia o istnieniu takiego fajnego filmu.
Spodobał mi się od razu i nie mogę doczekać się kolejnych odcinków a piosenka jest przepiękna.

basiek_10

znajdę gdzieś do tego serialu polskie napisy? ;)

ocenił(a) serial na 9
Blondie33

Ech, na stronie, gdzie oglądam seriale dodali tylko 3 odcinki 1 sezonu :( Szukam, gdzie można obejrzeć resztę, bo serial jest rewelacyjny.
Będę wdzięczna za wszelkie info.

basiek_10

Hej, znalazłaś więcej odcinków? "U mnie" wpadło sześć pierwszego sezonu i zamierzam zacząć oglądać. Wasze rekomendacje brzmią bardzo zachęcająco.

pogodno_2

O super, dzięki za informacje. Na stronie napisy 24 znalazłam przetłumaczony również calutki sezon 2 ;) tyle, że są to same napisy, odcinek trzeba samemu pobrać no chyba, że ktoś wstawi online ;)

Blondie33

Na efilmach jest sześć odcinków z napisami.

pogodno_2

o super, to może niedługo drugi sezon też zostanie dodany

Blondie33

Jest to bardzo prawdopodobne, skoro wpada tam teraz "jedynka".

Blondie33

No i proszę, wczoraj były czary, dziś wpadły trzy odcinki drugiego sezonu ;)

ocenił(a) serial na 9
pogodno_2

To mamy to samo źródło seriali, bo też tam oglądam i właśnie skończyłam 6 odcinek i czekam na 2 sezon :)

basiek_10

Raczej tak, skoro wczoraj wpadło sześć odcinków po polsku. Ja zdążyłam obejrzeć pierwszy i zdecydowanie zamierzam kontynuować. Tyle, że teraz już zgłupiałam, ile jest w końcu sezonów.

ocenił(a) serial na 9
lisafreemont

Filmweb dodał datę premiery pierwszego odcinka 3 sezonu, więc jednak petycja coś dała! :D

ocenił(a) serial na 7
basiek_10

To ciekawe co piszesz,bo oprócz filmwebu nigdzie nie ma informacji na temat sezonu 3.

lisafreemont

niestety, filmweb wprowadził nas w błąd :(

ocenił(a) serial na 9
Blondie33

Buuuuu :( Mam nadzieję, że jednak zmienią zdanie, bo szkoda tak fajnego serialu.

mitsui

Super serial, smutno sie zakonczył, oj bardzo bym chciała aby nakrecono 3 sezon...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones