miniserial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
miniserial

Houdini and Doyle

2016
1 godz.
6,9 194
oceny
6,9 10 1 194
Artur Conan Doyle i Harry Houdini współpracują ze Scotland Yardem przy serii zagadkowych zgonów. więcej mniej
Houdini and Doyle zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

premiera

W 1901 roku Harry Houdini (Michael Weston) i dr Arthur Conan Doyle (Stephen Mangan) poznają się podczas dochodzenia w sprawie serii tajemniczych zgonów. Houdini jest sceptykiem, który wierzy tylko w to, czego może dotknąć. Doyle jest jego przeciwieństwem, wierzy w istnienie zjawisk paranormalnych. Odmienne poglądy wywołują ciągłeW 1901 roku Harry Houdini (Michael Weston) i dr Arthur Conan Doyle (Stephen Mangan) poznają się podczas dochodzenia w sprawie serii tajemniczych zgonów. Houdini jest sceptykiem, który wierzy tylko w to, czego może dotknąć. Doyle jest jego przeciwieństwem, wierzy w istnienie zjawisk paranormalnych. Odmienne poglądy wywołują ciągłe sprzeczki oraz sprawią kłopoty współpracującej z nim posterunkowej Scotland Yardu, Adelaide Stratton (Rebecca Liddiard).

studio
Big Talk Productions / ITV Studios / Shaftesbury / więcej
tytuł oryg.
Houdini and Doyle
inne tytuły
Akcja serialu dzieje się w roku 1901. Houdini i Doyle nie poznali się jednak aż do roku 1920.
Akcja serialu dzieje się w roku 1901. Houdini jednak nie wynalazł Celi Wodnych Tortur aż do roku 1913.
Akcja serialu dzieje się w roku 1901 i widzimy, jak Harry zmuszony jest pochować matkę. Jednak w rzeczywistości jego matka, Cecelia Weisz, żyła jeszcze aż do roku 1913.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych