PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=569660}

Huge

6,7 393
oceny
6,7 10 1 393
Huge
powrót do forum serialu Huge

Hej
Mam pytanie z kim w końcu przespałą się Chloe ?

I uwielbiam Amber i Georga razem <33

Nie mogę znieść Will, jezu jak ona mnie irytuje ... ;)

waniliowo

***SPOILER***
Z tego co wiem to nie było dokładnie powiedziane z kim przespała się Chloe. Podobno był on bardzo popularny i nie wrócił w tym roku na obóz. Powiedziała również bratu, że nie kochała go, a jedynie zrobiła to, by "zobaczyć jak to jest".

q_Madzik_p

A no dzięki ;] Jak to napisałaś to od razu mnie się to przypomniało ;]

użytkownik usunięty
waniliowo

Amber i George, uoee, vomit. totalnie nierealne i chyba mające dać nieco nadziei niezbyt atrakcyjnym laskom. bo serio- może i na obozie ta cała Amber jest i najładniejsza, ale generalnie to nie bardzo. poza tym, męska budowa ciała, nieciekawy charakter... w rzeczywistości koleś taki jak George w życiu by na nią nie spojrzał.

Moim zdaniem aktorka grająca Amber jest na swój sposób atrakcyjna .. fakt, że jest otyła etc ale moim zdaniem jest naprawdę ładą dziewczyną, co do aktora grająceego Georga to jest cholernie przystojny .

Ale np dziewczyna, która gra Will jest okropna - z twarzy i wgl ;/
Ten serial jasne, że jest tworzony po to żeby otyłe nastolatki przestały mieć ogromne kompleksy na temat swojej figury i chcieć wyglądać jak gwiazdki 90210.

użytkownik usunięty
waniliowo

ma ładny uśmiech, to fakt. i zgadzam się z komentarzem do 90210. pozdrawiam. :)

użytkownik usunięty

Do Najcudniejsza - trochę mnie zszokował Twój komentarz. A nawet bardzo:) Dlaczego uważasz, że taki koleś nigdy by na nią nie spojrzał? Bo nie nosi rozmiaru 34 tylko 40? To jedyny powód? Na temat charakteru to nie wypowiadałabym się jeszcze tak stanowczo. Widzieliśmy dopiero 5 odcinków. Wg mnie Amber jest akurat ciekawą postacią, szczególnie kwestia tego, jak postrzega samą siebie i jej relacja z matką. Uważam również, że Amber jest atrakcyjna, ma bardzo ładną twarz, ładnie się ubiera, czesze, maluje. Jest bardzo dziewczęca.
Do waniliowo - jak dla mnie to Amber ma nadwagę, nie jest bardzo gruba, nie przesadzajmy. Natomiast Will, owszem, jest otyła.

użytkownik usunięty

No troszkę większy niż 40 ^^ Moim zdaniem Amber nie jest ani powalająco ładna, ani nawet ciekawa, za to ten koleś jest baaardzo przyjemny i po prostu mógłby mieć śliczną szczupłą dziewczynę. Oczywiście nie sugeruję, że szczupli ludzie są jakoś lepsi, nie! Tyle, że faceci akurat takie wolą.

użytkownik usunięty

Ajj, dzisiaj się z Tobą zgadzam;) ja bym Amber oceniła na rozmiar 42;) ale naprawdę nie więcej... Jasne, nie jest powalająca, ale na tle dziewczyn z obozu się wyróżnia;) poza tym, jak mówiłam, wg mnie jest bardzo dziewczęca:) Co do facetów, to z przykrością przyznaję Ci rację. Może czają się gdzieś tacy, którzy rozmiaru 42 nie klasyfikują jeszcze jako "wieloryb"...? Nie wiadomo. A wracając do Amber, to dla mnie mimo wszystko jest ciekawą postacią (oczywiście, są tam o wiele ciekawsze!!).
[SPOJLER] W końcu sama zbierała pieniądze, by zapłacić za obóz, jest bardzo niepewna i lgnie do George'a, bo postrzega go jako kogoś kto zapewni jej bezpieczeństwo (przez to, że jest starszy), a wydaje mi się, że wychowywała się tylko z matką i to w nieciekawych warunkach.

użytkownik usunięty

a właśnie (tak poza tematem), bo ci opiekunowie nazywają uczestników obozu 'dzieciakami', rozumiem, że bardzo młodzi mają być?

użytkownik usunięty

Wydaje mi się, że bohaterowie są w wieku 16+. Same "aktorki" tego serialu mają po 17/18 lat... Więc trochę są 'dzieciakami'.

Też tak sądzę. Bohaterowie mogą mieć mniej więcej po 16-17 lat (chociaż np. aktorka grająca Will ma w rzeczywistości 22 lata), zaś ich opiekunowie po 25-28.

użytkownik usunięty

oh wow, to grubo :o dzięki za odp

ocenił(a) serial na 8

ludki kochane :) jeśli wy myślicie, że faceci patrzą tylko na rozmiar 34 to sorry, ale na życiu się nie znacie ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones