Nie wiem jakie odczucia ma reszta oglądających, ale mnie serial naprawdę wciągnął! Fakt, Will bywa irytująca, ale według mnie to bardzo ciekawa postać. Gorzej z panią grająco Dr. Rand - drażni mnie za każdym razem, gdy się pojawia. Świetny wątek Amber i George'a, cały czas tylko czekam aż coś się wydarzy:D Fabuła...