PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725776}

Humans

7,4 7 810
ocen
7,4 10 1 7810
6,0 2
oceny krytyków
Humans
powrót do forum serialu Humans

Średni średniak

ocenił(a) serial na 5

Dałem radę tylko dlatego, że SKY wrzucił do obejrzenia w całości. W trzy dni jakoś to się ciągnęło ale nie wyobrazam sobie czekac tydzień na kolejny odcinek bo zwyczajnie mało mnie zainteresowało co będzie dalej.
Niektóre wypowiedzi sugerują, że serial porusza kwestię transhumanizmu, wyraża niepokoje czasów gdzie cybernetyka wkracza w życie człowieka. Absolunie nie! Ktoś dodaje temu filmowi wartości, których tam zwyczajnie nie ma. To jest zwykły serial ni to dramat, ni to przygodowy z elementami akcji. To, że mamy do czynienia z robotami jest zaledwie jakims przyczynkiem do rozwinięcia wątku. Przyznam szczerze, że chwilami serial jest naiwny do bólu.
Pozytywnie moge sie wypowiedzieć za to o produkcji. Serial jest porządnie zrealizowany, nieźle zagrany, ładnie sfilmowany. W ogóle mnie nie interesuje druga seria - jest tyle seriali do obejrzenia, że zwyczajnie szkoda czasu. Być może siegnę kiedyś do oryginału.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones