PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725776}

Humans

7,4 7 810
ocen
7,4 10 1 7810
6,0 2
oceny krytyków
Humans
powrót do forum serialu Humans

Czy znajdę gdzieś napisy do drugiego sezonu ?

Tangelq

Nie. Są tylko do dwóch pierwszych odcinków. Przedwczoraj miał premierę 5, także nikt nie pisze i nie ma sensu abyś oglądał dwa pierwsze i przerywał.

Tangelq

Z ciekawości sobie poszukałem na ten temat i znalazłem coś takiego
"1) Z uwagi na nawał pracy oraz zawirowania w życiu osobistym co najmniej do 5 grudnia jestem wyłączony z „życia napisowego”. Niestety wszystkie współtworzone przeze mnie projekty (Humans, Shameless i Berlin Station) czekają spore obsuwy"

Także poczekaj sobie cierpliwie z miesiąc, może wtedy będzie już na bieżąco.

ocenił(a) serial na 8
Zetnakatel

Dzięki za odpowiedź. Gdzie znalazłeś informację ?

Tangelq

Poszukałem tłumaczenia na napisy 24, tam w opisie przy pasku postępu był link do fanpaga grupy która zajmuje się tłumaczeniem i na ów fanpagu był taki wpis.

ocenił(a) serial na 9
Zetnakatel

Wciąż nie ma napisów dalej niż do drugiego odcinka, wiadomo ile ta obsuwa ma potrwać?

Sol89

Nie mam pojęcia. Napisz do gościa i się go zapytaj. Podałem Ci jak go znaleźć.

Tangelq

Oglądam z angielskimi, jak jest dużo tekstu to pauzuję. Warto być na bieżąco jak masz dużo innych seriali, a ten cię tylko wstrzymuje. Język nie jest skomplikowany do zrozumienia, potoczny. Jak nie zrozumiesz to wyciągniesz sens z kontekstu.

Cysiek1991

A wersje z lektorem dla Berlin Station znajdziesz na dark warezie. Bo ja oglądam normalnie przez HBO GO.

ocenił(a) serial na 9
Cysiek1991

Hmm... sezon drugi jest na hbo go? Bo okładka mówi że nie.

Dobaczenko

Skoro 1 jest to drugi też. Dzisiaj finał był drugiego.

ocenił(a) serial na 9
Cysiek1991

HBO ma inne zdanie na ten temat.

ocenił(a) serial na 9
Dobaczenko

Stacja AMC teraz to emituje, od 12 stycznia co tydzien bedzie na tej stacji. Dziś się pojawił odcinek 3 z lektorem na stronie TVseriesOnline.pl. Wiec bedzie można dalej oglądać ten serial :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones