PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629532}

Hunter x Hunter

8,3 6 027
ocen
8,3 10 1 6027
Hunter x Hunter
powrót do forum serialu Hunter x Hunter

Czy ktoś zna anime podobne klimatem? Nie musi się zaczynać niewinnie jak tutaj, może być nawet coś w stylu Berserka, albo Claymore.

ocenił(a) serial na 9
Mentire

Full Metal Alchemist może być ?

ocenił(a) serial na 10
Dudek_TD

Gdybym już nie obejrzała to może :D. Ale jakoś nie wydaje mi się tak brutalny jak hxh.

ocenił(a) serial na 9
Mentire

Deadman Wonderland jest dość ciekawy :) fajny znam jeszcze Shingeki no Kyojin w obu jest krew i śmierć ;| :P

Mentire

Ja oglądam aktualnie Tokyo Ghoul i polecam z całego serca :D

Mentire

Jeśli szukasz bardziej krwawe tytuły to oczywiście hellsing, i jak dla mnie najlepsze anime jakie dotąd oglądałem to Afrosamurai :)

ocenił(a) serial na 10
Mentire

A chimerza scena z psem i córką pewnego naukowca? Toż to brutalnosc :P

ocenił(a) serial na 5
Mentire

Gantz , Texhnolyze, Naruto, Blue Gender , Darker than Black , Code Geass, Rurouni Kenshin: Tsuioku Hen, Shin Sekai Yori,

ocenił(a) serial na 9
Mentire

Polecam kiseijuu: sei no kakuritsu ;)

ocenił(a) serial na 10
Mentire

Hunter x Hunter 2011 "najmroczniejszym anime" ? Z taką opinią się jeszcze nie spotkałem :D Wydaję mi się trochę przesadzone jeśli chodzi o całość ( chociażby początek czy Greed Island - choć tam też były chwilę "grozy") ;) Jeśli jednak miałoby się to tyczyć tylko wybranych arców ( sag ) to można się zgodzić co do Yorknow City Arc czy Chimera Ant Arc , które zdecydowanie mają taki klimat ( ten soundtrack z Yorknow! Aż dreszcze po plecach przechodzą jak sobie to przypomnę :D ) .

Obecnie oglądam Death Note ( ale pewnie już widziałaś :/ ) , a z takich klimatów thriller/horror słyszałem jeszcze o Another i Akame ga Kill, których jeszcze nie widziałem, ale polecano mi je i raczej są "mroczne " ;)

ocenił(a) serial na 10
xVasTx

Nie napisałam, że t najmroczniejesze anime, tylko najmroczniejszy shounen, a to już różnica :p. No chyba, że potrafisz mi wskazać inny shounen, który ma podobny klimat, co jest raczej nie możliwe. Death Note znam i bardzo lubię, a Another i to drugie dosyć mocno kojarzy mi się z gimnazjum, więc podziękuję, ale dzięki za odpowiedź :D.

ocenił(a) serial na 10
Mentire

A faktycznie nie zauważyłem :/ Zasugerowałem się Twoim postem pod tytułem i jakoś tak to mój mózg "przetrawił" , to się zgodzę w zupełności , bo shounen to zdecydowanie węższe pojęcie ;)

PS. Czemu Gimnazjum ;) ?

ocenił(a) serial na 10
xVasTx

Tak mi się skojarzyło, bo dużo osób, zwłaszcza dziewczyn jarało się Another w gimnazjum, co nie znaczy, że wyzywam tutaj gimnazjalistów xD.

ocenił(a) serial na 10
Mentire

Tyle osób w Twoich kręgach oglądało anime? :o Zazdroszczę :/ Bo u mnie to i może 90 % słyszało/oglądało Dragon Ballla, ale... Na tym się kończy ich przygoda z tym gatunkiem.,a szkoda.
A teraz to "młode pokolenie" najczęściej co najwyżej wyśmieje anime wraz z osobą , która "coś takiego" ogląda...

ocenił(a) serial na 10
xVasTx

Nie dziwi mnie to, że się wyśmiewają jak zwykle kojarzą anime ze słodkimi dziewczynkami albo walkami (Naruto, Dragon Ball), jesteśmy też nauczeni kojarzyć animacje z bajkami skierwanymi dla dzieci. W moich kręgach też za dużo się nie oglądało, kilka osób na całą szkołę i to wszystko :|.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones