PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750970}

I nie było już nikogo

And Then There Were None
7,7 22 976
ocen
7,7 10 1 22976
7,3 3
oceny krytyków
I nie było już nikogo
powrót do forum serialu I nie było już nikogo

Opinie o całej serii

ocenił(a) serial na 9

Wg mnie jest to arcydzieło. Najwierniej chyba oddał ten miniserial książkę. 10 ludzi na wyspie - żaden nie przeżył i do tego każdy zginął w przeróżny, makabryczny sposób. Każdy odcinek był świetny. Wiele razy się przestraszyłem :)
No a końcowy zabójca był sporym zaskoczeniem jak i to co zrobił na sam koniec :) Jedna wielka rzeź i nikt nigdy nie znajdzie winnego. Gra aktorska perfekcyjna.
Szczególnie Charles Dance i Douglas Booth oraz aktorka wcielająca się w postać kobiety, która zginęła na końcu. Świetnie wypadli, nawet Booth choć odpadł już w 1odc.
Moja ocena 10/10

359

Ja się dość szybko domyśliłem kto jest mordercą, ale jego "śmierć" zupełnie zbiła mnie z tropu.

ocenił(a) serial na 10
Morgan_Mortimer_Graff

Miałam dokładnie tak samo. Po jego śmierci nic już do siebie nie pasowało :D

KashtaNova

Zacząłem po niej rozważać teorię, którą wysunął później policjant - że to musi być jakiś przedsionek piekieł.

ocenił(a) serial na 10
Morgan_Mortimer_Graff

Lub czyściec, w którym muszą skonfrontować się z wyrządzonym przez siebie złem i przewrotnym [zwłaszcza gdy wiemy, kto był mordercą] triumfem sprawiedliwości. Nie sądzicie, że to trochę ironiczne?
Świetna rzecz, pełnokrwisty kawał kryminału - taki, który zmusza człowieka do myślenia.

wild79

Polecam An Inspector Calls, również produkcji BBC, też skłania do myślenia :)

ocenił(a) serial na 10
likeahobo

Widziałam, gorąco polecam :)
Trochę skojarzyło mi się również z "Remember me" z 2014 roku.

ocenił(a) serial na 9
Morgan_Mortimer_Graff

Najfajniejsze jest to, że sam morderca rozwiązał zagadkę pana Owena, do tego sam stwierdził, że zabójcą jest ktoś z nich.
Postać już wiekowa zdolna do takich zbrodni ? Dosyć niewiarygodne, zwłaszcza, że detektywa zabił stojąc z nim twarzą w twarz i ten nie był w stanie się obronić ?

ocenił(a) serial na 9
359

Tego właśnie mi zabrakło - scen jak zabito poszczególnych uczestników wyliczanki. Jeśli dobrze pamiętam to w książce Blore zginał gdy na głowę zrzucono mu jakaś rzeźbę, co miało trochę więcej sensu biorąc pod uwagę wiek sędziego. Aczkolwiek z drugiej strony mógł zostać zaskoczony przez osobę którą już uważał za martwą, to mogło opóźnić jego reakcję i dać szansę na jedno celne pchnięcie ;)

ocenił(a) serial na 9
CarlosVendera

Tyle, że jak jest ostatnie ujęcie żywego Blore'a nie wygląda on na przestraszonego, bardziej na wkurzonego :)

ocenił(a) serial na 9
359

bo się ubrał w skórę niedźwiedzia i to go mogło zbić z tropu

ocenił(a) serial na 9
Morgan_Mortimer_Graff

W książce ginie inaczej :p

359

Książkę czytałam, oglądałam rosyjską, czy jeszcze radziecką wersję, która była nawet całkiem niezła, ale z chęcią zobaczę również i tą ekranizację. Uwielbiam twórczośc A Ch :-D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones