PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=550031}
6,9 758
ocen
6,9 10 1 758
Ichiban Ushiro no Daimaou
powrót do forum serialu Ichiban Ushiro no Daimaou

Coś nas tu mało...

ocenił(a) serial na 10

Aż szkoda, że tak niewiele osób się tu zapisało. Anime absolutna rewelacja:) Trochę mnie irytują zbyt hentaiowe albo Sailor Moonowe zagrania w niektórych momentach, ale poza tym super:) A wam co najbardziej przypasowało?

malademi

Jak dla mnie, pocieszna i ciekawa seria. Jednak irytujące są epizody z tzw. Bohaterem. Niezbyt pasują do całości.

Mało Nas tu z tego względu, iż nie jest to portal fanów anime. Nie ma co się dziwić.

ocenił(a) serial na 7
Razerka

No ten Bohater to tak jakby mieli już napisany scenariusz do wszystkich odcinków, a nagle wpadli na pomysł podczas kręcenia by dać "Bohatera" ;]]. Poza tym jakoś fajnie mi się zaczęło oglądać ecchi, nie tylko ze względu na piersi ale luźne podejście do tematu nagości itp. Nie lubię jak ludzie robią z tego jakieś tabu :) Samo anime mogło mieć troszkę bardziej barwną fabułę, a żeby nie spoilerować powiem iż z tym zakończeniem o powtórzeniu się historii zepsuli trochę przez co musiałem dać 7, a nie 8.

ocenił(a) serial na 8
malademi

Również bardzo mi się podoba:] Po obejrzeniu 10 odcinków szukam innego anime tego typu(śmieszne, fantasy i dużo dziewczyn;p). Może ktoś mógłby polecić jakiś tytuł?

ocenił(a) serial na 8
malademi

Mnie również się bardzo podoba. Po obejrzeniu 10 odcinków szukam innego anime tego typu(śmieszne, fantasy, dużo dziewczyn;p). Może ktoś mógłby polecić jakiś tytuł?

ocenił(a) serial na 8
malademi

Przepraszam za ten spam, ale opera nie pokazała, że dodałem posta, pomyślałem że coś jest nie tak i napisałem nowego, a potem nie mogłem go wyedytować...

gienislaw

"śmieszne, fantasy i dużo dziewczyn" - Rosario + Vampire idealnie pasuje do tego krótkiego opisu.

Jednak istnieje duże prawdopodobieństwo, że już to oglądałeś.

ocenił(a) serial na 8
Razerka

Nie siedzę w anime za długo, więc nie widziałem wielu tytułów. Na pewno obejrzę podany przez Ciebie. Jakby Ci coś jeszcze przyszło do głowy to będę na pewno chętny:)

ocenił(a) serial na 7
gienislaw

to ja proponuje Ci "Maburaho" a co do tego tutaj anime... jak to ujęła grupa fansuberska wielki chaos i dużo niejasności ale mimo to przyjemne anime więc daje 7/10. Bless!

ocenił(a) serial na 7
gienislaw

aaa przypomniało mi się ;) "Zero no Tsukaima" jest też całkiem podobne ;)

ocenił(a) serial na 8
Bless_Ya

Ok, dzięki za tytuły. Skończy się sesja to biorę się za oglądanie:]

ocenił(a) serial na 6
gienislaw

A ja właśnie widzę, że na filmwebie jest dużo osób oglądających anime. Przy niektórych seriach są naprawdę rozległe dyskusje. I nie wydaje mi się, żeby filmweb jakoś szczególnie zaniedbywał anime jako gatunek.
Obejrzałam na razie 7 odcinków tej serii. Moim zdaniem jest średnia, ale może to dlatego, że raczej za takimi seriami nie przepadam. Tego typu serie to trzeba by poszukać na anime news network albo animelist pod hasłem harem albo nawet ecchi.

ocenił(a) serial na 7
gienislaw

Highschool of the dead całkiem fajny ;)

ocenił(a) serial na 9
malademi

Fajne anime z całkiem okazałym Ecchi. Może nie jestem fanem (no prędzej bym to nazwał widzem), które ubóstwia taki typ anime, ale ogólnie seria bardzo fajna. Jak dla mnie nawet nie chaotyczna i jeżeli przy oglądaniu pokazuje się banan na twarzy to znaczy, że ta seria ma w sobie momenty na prawdę śmieszne. Ogląda się lekko i przyjemnie, kreska przyjemna dla oka, a muzyka dla ucha. Dla mnie najlepsze w tej produkcji jak na haremową jest to, że nie ma takiego nacisku na rozwój romansu do głównego bohatera, bo już raczej za dużo tego widziałem jak dziewczyny pchają się do swojego jedynego. Tutaj to jest tak leciutko ukazane i to chyba najlepsze dla mnie.
Może i trochę późno się tu wypowiadam, ale dopiero teraz obejrzałem wiec...
A co do tytułów jak to genislaw prosił o jakieś...
Nagasarete Airanto - może to nie produkcja fantasy, ale jeżeli chodzi o zestaw dziewczyn to jest całkiem spory, a humorek niczego sobie (dla mnie bardzo dobry).
Sora no Otoshimono - I tutaj już produkcja fantasy... No tylko ten harem taki dziwny, ale można powiedzieć że jest i to z 3 osób, bombowa komedia.
No to tyle z tytułów... No cóż bardziej preferuje komedie-romantyczne bez haremu, ale haremówek też trochę widziałem, ale myślę że tylko te dwie mogę polecić, bo widziałem już co nie co wyżej się przewinęło więc nie będę dublował.

ocenił(a) serial na 10
malademi

Hentaiowe zagrania? Na przykład jakie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones