PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606448}
6,5 6 815
ocen
6,5 10 1 6815
Instynkt
powrót do forum serialu Instynkt

Dlaczego???

użytkownik usunięty

Mam dwa pytania i proszę o szybką odpowiedz:
1. Widziałem 2 pierwsze odcinki a w lewym górnym rogu ekranu w trójkącie (oznaczający
wiek widza) był symbol 12 a w dzisiejszym odcinku (ostatnim) był znaczek dozwolenia
wiekowego od 16 lat. Co zmieniło się w tym serialu że stacja zmieniła przyzwolenie
wiekowe?
2. Na początku serialu opinie widzów ( w tym i moje) były delikatnie mówiąc negatywne a od
niedawna słyszę lub czytam coraz więcej pozytywnych ocen. Czy w miarę upływu serialu,
serial staje się coraz lepszy, i w czym ten serial może przyciągnąć i co się w nim zmieniło na
lepsze?

ocenił(a) serial na 7

Na pierwsze pytanie trudno mi odpowiedzieć (może uznali, że ostatni był bardziej drastyczny? XD)
Natomiast jeśli chodzi o drugie pytanie, to zdecydowanie serial z odcinka na odcinek stawał się coraz lepszy. Zagadki policyjne wydają się co raz lepsze (bo chyba większość przyzna, że zagadka z odc 1 była sporo naciągana....), poza tym powoli poznajemy przeszłość Oster. Owszem są to strzępy informacji, trudno jest dojść do prawdy (ja przyznam, że miałam pewną hipotezę, częściowo się potwierdziła, jednak i tak 13 odc mnie zaskoczył), ale właśnie dlatego widz kombinuje, analizuje, jest zainteresowany serialem. Oglądałam wnikliwie każdy odcinek, próbowałam rozwiązać tajemnicę Oster, jednak nie udało mi się tego zrobić do końca, scenarzyści mnie zaskoczyli ( co jest tym bardziej na plus dla serialu). Poza tym gra Stenki oraz Bobrowskiego bardzo mi się podoba, świetnie się uzupełniają.

mmadelinee

A nie wydaje wam sie, ze ta afera z Oster to troche zbyt egzotyczny temat jak na polskie warunki?

ocenił(a) serial na 8
SALADYN

Tak, wydaje nam się :) A przynajmniej mi :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones