PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606448}
6,5 6 816
ocen
6,5 10 1 6816
Instynkt
powrót do forum serialu Instynkt

Stenka??

ocenił(a) serial na 5

Kiedy zobaczyłam, że Vega jest reżyserem, postanowiłam obejrzeć... No i się niestety zawiodłam. Naprawdę, próbowałam obejrzeć pierwszy odcinek do końca, ale nie dałam radę przez grę D. Stenki. Jak Pitbull wydawał mi się dobrze nakręcony i realistyczny, tak ten serial wydaje mi się taki... na siłę. W każdym razie - nie polecam.... Pozostaje czekać na serial na poziomie Pitbulla.

ocenił(a) serial na 8
natka1311

Ja pierwszego nie oglądałam odcinka,ale następne odcinki mi się bardzo podobają.

lucyna63

Ja właśnie zaczęłam oglądać ze względu na połączenie Vega + Stenka i jak narazie się nie zawiodłam :)

ocenił(a) serial na 8
pasjonatka

To dobrze więcej takich opij.

użytkownik usunięty
natka1311

Ja się podpisuje pod twoją opinią. Spodziewałem się po Vedze jakiejś ciekawej produkcji na poziomie Pitbulla, Gliny, czy choćby Odwróconych (Mam na myśli poziom nie reżyserie). Wyszedł kiczowaty naciągany film próbujący naśladować zagraniczne produkcje. Ale to temat o Pani Danucie. Jak dla mnie mało przekonująca, sztuczna, i nierealna.

ocenił(a) serial na 7

Moim zdaniem pierwsze odcinki nie wciągały zbytnio, więc się nie dziwię, że niektórzy skończyli oglądać serial na 1 czy 2 odcinku. Jednak ja (głównie dla Stenki) postanowiłam wytrwać iiii nie zawiodłam się. Według mnie serial z odcinka na odcinek robił się co raz lepszy. Dlatego zasługuje na kolejną serię. A co do gry Stenki....nie widziałam jej jeszcze "w mało przekonującej roli" (a oglądałam na prawdę wiele filmów/seriali/teatrów tv z nią).
A tak na marginesie, czy każdy serial kryminalny/sensacyjny musi być "naszpikowany" pościgami, strzelaninami? Moim zdaniem nie, dlatego "Instynkt" bardzo mi się podobał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones