PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606448}
6,5 6 831
ocen
6,5 10 1 6831
Instynkt
powrót do forum serialu Instynkt

trochę skopiowany z Mentalisty: moneta, puknięcie oraz jej opanowanie !

ocenił(a) serial na 4
sylsob1

I to bardzo niemiłe - nasze składki na abonament poszły w błoto a można było za te pięniądze nakręcić np. drugą serię ratowników. Rzeczywiście szkoda dobrych aktorów/ek - bobra, stenki, królkowskiego i żukowskiej, bo grając w tym gniocie zachamowali rozwój swoich karier. Reżyser lub osoba odp. za dobór aktorów do ról kompletnie pomyliła się w swoim wyborze, oni poprostu nie nadają się by grać gliniarzy. Serial jest pozbawiony klimatu, napięcia, akcji i "duszy", tak jak to miały inne seriale: kryminalni, glina, oficer, pitbull czy chociażby te gorsze np: 07 zgłoś się czy ekstradycja. Nawet 07 zgloś się czy ekstradycja prezentują lepszy poziom od tego gniota. Reasumując zamiast dobrego filmu kryminalnego wyszedł serial komediowy z podłożem psychologiczno-kryminalnym z zabarwieniem s-f - czyli siki weroniki.

tomucho77

A ty tu co robisz??:P

ocenił(a) serial na 4
platyna_2

szukam ciebie o ukochana i wreszcię cię łodnalazłem

tomucho77

Jeeeejku, to ty w avku? Brzydallll

platyna_2

"Gliny nie przebije"

no nie gadaj naprawdę? :D

paw_2

dać kase i kręcić pitbulla jeyny realistyczny serial kryminalny jaki powstał w Polsce-oczywiście są naciski z góry żeby tego ne zrobic

ocenił(a) serial na 7
ostrejo

Nikt nie obiecywał akurat że ma to być serial realistyczny więc to nie wada przynajmniej dla mnie.
To chyba ma być serial z bardzo wyrazistą bohaterką no i wyszło by to twórcom gdyby ktoś inny grał główną rolę(średnio lubię Stenkę)

Edit:do Gliny czy mojego ulubionego Oficera faktycznie daleko......

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones