PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680906}
6,6 2 570
ocen
6,6 10 1 2570
Intelligence
powrót do forum serialu Intelligence

2 odcinek wasze zdanie

ocenił(a) serial na 4

mi się osobiście podobał, nw czemu na początku filmu nie odebrał telefonu w głowie, no ale szczegół xD wydaje mi się że ten odcinek był mniej przewidywalny niż poprzedni, ale nic powiedziano nic o drugim czipie :D

Hackuss

pierwszy lepszy imo. kłótnia z "żoną" w szpitalu była bezsensowna, poza tm niektóry aktorzy mi tu totalnie nie pasują. Niby trochę FRINGE, ale nie do końca

użytkownik usunięty
Hackuss

po pierwszym odcinku myślałem ze serial się rozkręci a tu totalna klapa

Hackuss

ja sie zastanawiam czemu on nie wysyla sms-ow z glowy! o.O

Hackuss

Moja opinia: http://gameplay.pl/news.asp?ID=82741

ocenił(a) serial na 4
Hackuss

dałam szansę - masakra. i czemu dali rolę Lillian, aktorkę, która po operacja plastycznych, wygląda jakby była ciągle smutna. nic nie ratuje tego serialu? koszmar. po 10 minutach 2 odcinka - daję sobie spokój

użytkownik usunięty
foobooster

A wedlug mnie z odcinka na odcinek, robi sie lepszy:)

ocenił(a) serial na 4

spoko :) ja postanowiłam zacisnąć zęby i dziś dokończę 2 odcinek i 3 też obejrzę. Jeśli wtedy mi nic nie zaskoczy, to sobie dam spokój ;)

ocenił(a) serial na 3
foobooster

Też dałem sobie spokój, więc jeśli uda ci się obejrzeć trzeci, to zdaj relacje czy warto.
Drugi jest równie kiepski co pierwszy:p

ocenił(a) serial na 4
Gubio

jeszcze nie dokończyłam 2, ale dam znać ;)

Też tak sądzę. Akcja leci szybko, w każdym odcinku nowi bohaterowie. Śmierć żony w 2 odc starsznie mnie zaskoczyła, tyle niewyjaśnionych tematów zostanie. Wzruszyłam się sceną "To tylko geografia" i gdy szefowa odwiedziła tego dzieciaczka - jednak Amelia nie zdardziła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones