Into The Badlands: Kraina bezprawia (2015-2019)
Into The Badlands: Kraina bezprawia: Sezon 1 Into The Badlands: Kraina bezprawia Sezon 1, Odcinek 1

Fort

Chapter I: The Fort 44m
7,5 280
ocen
7,5 10 1 280
Into The Badlands: Kraina bezprawia
powrót do forum s1e1

Oby nie anulowali tego serialu. Sceny walk kapitalne. Nie spodziewałbym się takich w filmie a co dopiero w serialu. Dosyć ciekawie się zapowiada. Dodatkowo na plus moc tego młodego, niezły pomysł :-D

ocenił(a) serial na 9
ZGR

też mam taką nadzieję:). Fajny pomysł,świetna choreografa scen walk
szkoda że tak mało jest produkcji,a już na pewno seriali z takimi walkami ,tak fajnie pokazanymi
chciałbym takich produkcji oglądać jak najwięcej.
Daniel Wu gra bardzo dobrze moim zdaniem i świetnie walczy
Emily Beecham jako Wdowa jest rewelacyjna

romek_krakow

Zgaszam się dokładnie ze wszystkim co powiedziałeś. :) Sceny walk biją na głowę takiego Daredevila który jest bardzo wysoko oceniany. Wu pasuje idealnie. Zaraz zabieram się za drugi odcinek ;)

ocenił(a) serial na 8
ZGR

A no popieram Was , jestem właśnie po 2 odcinkach , i bardzo mi się podoba to co na razie obejrzałem :]

ocenił(a) serial na 8
jerry_a_

PS Wdowa jest cudowna :D:]

ocenił(a) serial na 7
ZGR

Walki w Daredevilu są dość realistyczne, przy założeniu, że mamy kogoś z "nadzmysłami".
Te z ItB nawet nie aspirują by być takimi. To dwa mistrzostwa w zupełnie innych ligach.

JoyJoyPL

Wiesz co, masz rację ;) Sceny walk nie są złe w Daredevilu. Ja po prostu nie lubię takich ''Batmanowskich'' bijatyk ;) Zdecydowanie wole takie z ''The Raid'' niż z Marvela. BTW drugi odcinek ItB zdecydowanie słabszy :(

ocenił(a) serial na 8
ZGR

Wygląda na to że raczej nie anulują, pozostaje tylko żałować że zrobili zaledwie 6 odcinków. Oglądalność podobno dobra, z resztą nie ma podobnych pozycji. AMC będą to ciągnąć, jest potencjał, wierzę w to. Czekałem na coś takiego od dawna "Revolution" chyba aspirowali do czegoś podobnego, niestety wszyscy wiemy jak to wyglądało.

ZGR

1 odcinek delikatnie mówiąc był mocno średni. Walki, które miały być chyba najmocniejszym punktem tego serialu, były dość przeciętne, nie wyróżniały się spośród tego, co widziałem do tej pory (takie Banshee miażdży ten serial pod tym względem). Dialogi fatalne, w sumie to był chyba jedyny serialowy pilot, który zdarzyło mi się przewijać. Jeśli następne odcinki będą trzymać poziom pierwszego, to może jednak dobrze, że serial zostanie anulowany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones