PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=631438}

Inu x Boku Secret Service

Inu x Boku SS
7,0 1 425
ocen
7,0 10 1 1425
Inu x Boku SS
powrót do forum serialu Inu x Boku SS

;]

ocenił(a) serial na 7

Może temu anime brakuje kilku rzeczy, ale i tak jest bardzo fajne. Karuta była fajną postacią. Ale najbardziej podobał mi sie Miketsukami :> . Troche denerwujący jest fakt, jak źle myśli o sobie. Ale charakter głównej bohaterki mnie dziwi o.O . Skoro chce być być miła to czemu mówi coś niemiłego mając temu świadomość ? Cóż, dałabym 7, ale za urok Miketsukamiego daje 8 :3

ocenił(a) serial na 8
Scarsx69

Akurat problematyka głównej postaci jest bardzo dogłębnie przedstawiona więc nie dziwi fakt , że ciężko jest jej być miłą , kiedy przez całe życie była skazana na samotność i surową dyscyplinę z racji swojego pochodzenia ;) Ale zgodzę się z tobą , że Mikersukami ma tak niską samoocenę , że to aż boli ... jestem gdzieś w połowie 1 sezonu i szczerze powiedziawszy mam nadzieję , że facet nabierze szacunku do siebie , bo to nawet nie jest uwielbienie , to już jest płaszczenie , przez co nie mogę do końca polubić tej postaci ;/ ale całość jest jak najbardziej na plus!

ocenił(a) serial na 7
Veiller

Nie chcę ci tutaj spojlerwać więc powiem tylko, że z perspektywy czasu faktycznie główna bohaterka nie była taka zła i ją polubiłam :) Ale ulubioną postacią z tego jest Karuta.
A jeżeli chodzi o Miketsukamiego to faktycznie przesadzał z tym, ale to też wina tego jak się wychowywał. Ogólnie lubię prawie wszystkie postacie tutaj. Lekka i zabawna atmosfera jak najbardziej na +.
Jednak zostałam przy ocenie 7+.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones