filmweb.pl
Zaloguj się
filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Filmy w TV
Nagrody
Newsy
Recenzje
Publicystyka
Filmweb poleca
Programy Filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Seriale w TV
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Listy
Nowość
Mój Filmweb
Aktywność (oceny znajomych)
rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
VOD
Zobacz wszystkie VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Kino
TV
program TV
lista programów
chcę zobaczyć
TV
program TV
lista programów
chcę zobaczyć
Inwigilacja
Opinie
Inwigilacja
Legenden
2025 -
Strona serialu
Nowość
Listy
(3)
pełna obsada
(32)
odcinki
(6)
Oceny krytyków
(0)
Oglądaj online
Nagrody
(6)
Forum
zdjęcia
(6)
plakaty
(1)
najlepsze odcinki
najlepsze sezony
Opisy
(1)
Newsy
(2)
Inwigilacja
/serial/Inwigilacja-2025-10100008
2025
agu_ck
8
Skandynawskie produkcje. 🔥
czytaj dalej
Mariusz Żurek
8
Bardzo dobre kino. Skandynawskie kino już nie będzie mi się tylko kojarzyć ze świetnymi thillerami, ale teraz również z dobrym kryminałem. Super rola pani Dessau.cll
czytaj dalej
Tomasz Gutkowski
9
fajnie się oglądało :)
czytaj dalej
Filip Zieliński
8
bardzo trzyma w napięciu
czytaj dalej
Łukasz Kowalczyk
7
Pomysł i tak z 2/3 sezonu bardzo dobrze. Na koniec mam wrażenie, że jakość trochę spadła ale u tak warto obejrzeć.
czytaj dalej
mariookonski
8
Bardzo dobry...
czytaj dalej
Agata Ciesiołkiewicz
6
6.5 mało akcji ale dobrze się ogląda
czytaj dalej
con desiros
6
Trzeba być niezłym aktorem...
czytaj dalej
andrzej czupak
5
Cóż, przydałoby się głównej bohaterce zęby zrobić. A tak na marginesie, wieje nudą.
czytaj dalej
Krzysztof Jakoś Tak
3
Nuda ….
czytaj dalej
Magdalena Ol
7
różnie się bronią próby ukazania nie-jednowymiarowych motywacji, ale bardzo dobrze się to ogląda zwłaszcza w połączeniu z cudnym elektro soundtrackiem
czytaj dalej
Groosiek
5
Spodziewałem się czegoś na kształt kryminału i thrillera, a dostałem przeciągnięty dramat obyczajowy. Mamy tu duży problem z postacią agentki, która jest ideałem. Bohaterka jest niemal nieomylna, zawsze podejmuje trafne decyzje (nawet te ryzykowne) i z marszu staje się perfekcyjnym jubilerem, którego nie da się zaskoczyć. Ślamazarne śledztwo i trudno uwierzyć w bezsilność policji, która musi uciekać się do inwigilacji, aby udowodnić winę biznesmenowi. Zwłaszcza że jego "brutalna organizacja" to w zasadzie kilku facetów ciągnących wózki na magazynie. Oprócz tego są tu sielankowe imprezy, problemy wychowawcze i wyświechtany schemat typu zimni przełożeni kontra wrażliwa agentka zaprzyjaźniająca się z rodziną figuranta. Im bliżej końca, tym bardziej brakuje pomysłu. Czas sztucznie rozciągają przydługawe pauzy i zbliżenia na twarze. Zakończenie jest stereotypowe i skupia się na rozterkach dziecka, a nie na akcji. Całość wygląda na serial skrojony typowo pod widownię szukającą melodramatu.
czytaj dalej
poli_ester
4
Fajny pomysł i początek, ale potem wszystko kręciło się wokół zaprzyjaźniania się i chodzenia na imprezki, a spodziewałam się bardziej policyjnego kryminału.
czytaj dalej
Artur Wojciechowski
7
Daje radę
czytaj dalej
Dorota Lesińska
8
Polecam.Trzyma w napięciu do końca.
czytaj dalej
Michał Nowak
6
nawet ujdzie chociaż nie powala
czytaj dalej
Angelika Kowalewska
7
Bardzo przyjemny wciągający serial. Chętnie obejrzę drugi sezon.
czytaj dalej
Maniek_74
5
Z perspektywy całości - jest to Gang Olsena kontra Książę z Arabii
czytaj dalej
Ryunosuke Tsukue
5
Początek całkiem dobry, niestety później wlokło się to niemiłosiernie, całość dałoby się zmieścić w 1,5h filmie.
czytaj dalej
Katarzyna_189
4
Początek ok, potem już strata czasu. A wątek "koleżanek" i "świętego" bandyty to już kompletnie strata czasu
czytaj dalej
patrix tirix
5
Odczucie ogòlne średnie. Głòwna postać nijaka, bez wyrazu jak cały serial.
czytaj dalej
Alt Er
8
Trochę zawyżam, ale naprawdę świetnie się to ogląda + rewelacyjnie zagrane!
czytaj dalej
Krzysztof Majer
7
Spoko.
czytaj dalej
Adonis Adonis
7
1 sezon
czytaj dalej
magdalena sieradzka
6
Irytujące obie głowne aktorki 🙈 nie mogłam przeboleć ich
czytaj dalej
1
2
3
...
5
Popularne na VOD
Za wszelką cenę
Opinie
Ród smoka
Opinie
Wdowia zatoka
Opinie
Zobacz popularne na VOD