Witam. Zastanawia mnie jedno: czy ktoś wie, jaka piosenka leci na samym początku? Czy jest to osobny kawałek jakiegoś zespołu czy nagrane tylko dla serialu? Dziękuję za odp.:)
Nie rozumiem jednej rzeczy. Dlaczego drugi sezon serialu wydany w 2009 roku ma tylko 19 odcinków, kiedy kontrakt był podpisany na kompletny sezon - 26 odcinków?
Czy ktoś wie kiedy wyjdą nowe odcinki? Bo jak dotąd wyszło tylko 14 i jakoś nie widać nowych, a gdzieś wyczytałem, że niby od lipca mają puszcić dalsze odcinki.
Sparowanie Tony'ego z Pepper mega wymuszone (przecież serial nie musiał być wierny pierwowzorowi), a wątku z kosmitami nawet nie zamierzam komentować. Miałam nadzieję, że dadzą Genowi jakiś sensowniejszy motyw działań. Ale czego się w sumie spodziewać po kreskówce.
Zrobienie z Iron Mana dzieciaka którego głównymi przeciwnikami poza Obadiah są koledzy z klasy robi z tej postaci odbieralną wyłącznie dla najmłodszych koniec z playboyem a już na pewno koniec z epizodami alkoholizmu. nieoglądalne.