PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=600015}

Iron Man

6,0 344
oceny
6,0 10 1 344
Iron Man
powrót do forum serialu Iron Man

Super. Polecam 9/10

ocenił(a) serial na 9

Bardzo podoba mi się ten Iron Man. Oglądałem obrońce dobra,Armored Adventures, filmy i bajkę Invincible Iron Man. Uwielbiam Iron mana i ten z seriali najbardziej mi się podobał. Bardzo Dobra Animacja oraz wygląd głównego Bohatera, Sceny walki też bardzo dobrze zrobione, muzyka jest dobrze dobrana, Podobał mi się również pomysł na Scenariusz oczekiwałem że znowu zobaczę Mandaryna lub kogoś znajomego a zostałem pozytywnie zaskoczony, nowi wrogowie i dobrze ułożona fabuła. Były pokazane epilogi tego jak powstał Iron man i jak zmienił się aby walczyć o pokój co według mnie było dobrze wykonane. W jednym odcinku był Logan ale nie zaszkodziło to Iron menowi. Pewnie był pokazany z powodu ze z bohaterami Marvella powstały te dwa anime. Nie oglądałem Wolverina ale to są oddzielne historie. Polecam serial fanom Iron mana i tym którzy lubią marvela i tego typu anime. Jestem świeżo po obejrzeniu więc może pisze trochę pod wpływem emocji i trochę z powodu tematu poniżej który jest dla mnie nie wiem jak to wyrazić kpiną i totalną ignorancją. Jest to mój pierwszy temat na tej stronie więc proszę o wyrozumiałość. Pozdrawiam.

Behemot577

spoko, obejrzę i dam znać czy się z tobą zgadzam :] a propos coś nie wierze że wszystkie japońskie animacje mają tak żenujący poziom według użytkowników Filmwebu - wyszły już 3 animacje, a każda z nich ma średnią około 5,4

Behemot577

Na czym to idzie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones