PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=511352}

Irys

A-i-ri-seu
8,0 878
ocen
8,0 10 1 878
Irys
powrót do forum serialu Irys

Najlepszy koreański serial jaki widziałam! Cudeńko! Bardzo przejmujący, świetnie zagrany ze znakomitą muzyką. Amerykańskie seriale tego typu przy nim dosłownie wymiękają. Z każdym kolejnym odcinkiem IRIS coraz bardziej mi się podoba. Jest doskonały pod względem realizacyjnym jak i fabularnym. Oby tak dalej, bo jak na razie nie ma sobie równych.

ocenił(a) serial na 10

Zgadzam się...choć według mnie Iris z odcinka na odcinek jest coraz bardziej pokręcony i wciągający...oczywiście nie obyło się bez kilku błędów, ale nie są jakoś szczególnie rażące, jeśli już to bawiące...zwłaszcza gdy HyunJun budzi się z pół rocznej śpiączki, z niewielkim zarostem i ogolonymi nóżkami...

xomitsux

Muszę sprostować ;P
Rasa mongoloidalna, czyli żółta posiada słabe owłosienie ciała w przeciwieństwie do rasy europeidalnej, która posiada duże owłosienie ciała i zarost.

ocenił(a) serial na 10
Lina_senpai

To się wie, że mamy więcej wspólnego z orangutanami niż żółtki (poza bujną czupryną), mimo to jak na pół roku leżakowania bez maszynki wyglądał nader dobrze;) Nie to że się czepiam, tylko mnie to bawi:P
Do poszczególnych postaci mam sentyment do Sawoo, który ma wahania przez SeungHee, oraz SeonHwa...taka małomówna a przemawia do mnie bardziej niż Panna Choi ;) No i TOP a raczej Vick-genialny czarny charakter:D

najlepszy jest duet KIM & KIM ;D kapitan też jest fajny a co do samego serialu, to fakt bywa, że odcinek jest troszkę namieszany ale generalnie jest naprawdę wciągający i co odcinek chce się więcej...szkoda,że za tydzień się kończy ;(
a to co mi się nie podoba to te ckliwe pioseneczki, takie ballady do mnie nie przemawiają....ale da sie to przeżyć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones