PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=842620}

It's Okay to Not Be Okay

Saikojiman gwaenchanha
8,3 3 171
ocen
8,3 10 1 3171
It's Okay to Not Be Okay
powrót do forum serialu It's Okay to Not Be Okay

Zaczęłam oglądać po tym jak przypadkiem trafiłam w necie na koreańskie książki dla dzieci o intrygująco mrocznych okładkach. Totalnie moje klimaty. I okazało się, że można kupić książki z tej dramy, wszystkie. Na Amazonie i eBay.
Są tylko po koreańsku, ale ja się uczę trzeci semestr koreańskiego, więc uznałam, że po pierwsze muszę je mieć w celach kolekcjonerskich i edukacyjnych, po drugie wypada w związku z tym obejrzeć serial, zwłaszcza, że już mi się obił o uszy ten tytuł.

Zwykle oglądam kdramy kryminalne i kino gangsterskie oraz horrory z Korei, więc momentami nudził mnie tu wątek romansowy. Jest jednak mroczna tajemnica, jest zbrodnia, są traumy, tak że każdy znajdzie coś dla siebie. Uwielbiam główną bohaterkę, chociaż totalna z niej krejzolka, ale wybija się pozytywnie na tle typowych potwornie irytujących postaci kobiecych w kdramach.

Jest poczucie humoru, są łzy, jest ciepło, jest chłodno, jest cukierkowo i mrocznie, dla mnie must see.

ocenił(a) serial na 9
salus_in_platone

W sumie racja każdy znajdzie coś dla siebie,
rzeczywiście te książki to łakommy kąsek dla fanów serialu,
wyglądają 1:1 jak z produkcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones