PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38034}

Ja, Klaudiusz

I, Claudius
8,1 5 214
ocen
8,1 10 1 5214
Ja, Klaudiusz
powrót do forum serialu Ja, Klaudiusz

Dubbing czy lektor ?

ocenił(a) serial na 10

W jakiej wersji lepiej oglądać ten serial ?

bromden_3

nie wiedziałem, że jest dubbing do tego serialu. ja początkowo oglądałem z lektorem ale wkurzał mnie jego głos więc oglądnąłem z napisami.

ocenił(a) serial na 8
bromden_3

dubbing jest moim zdaniem niezły, więc chyba jednak dubbing - Rzymianie mówiący po angielsku brzmią dość nielogicznie ;-)

ocenił(a) serial na 9
Dar0962

A czy można gdzieś zdobyć wersję z dubbingiem? Słyszałem, że ją odrestaurowano, ale zdaje się, że nie została jeszcze wyemitowana, ani wydana.

ocenił(a) serial na 8
PacioM

ja znalazłem wersję z dubbingiem na "chomiku"

ocenił(a) serial na 9
Dar0962

Gdyby była istniała taka możliwość, to prosiłbym o dokładniejsze wskazówki. Bo przeszukałem Chomikuj i trafiałem tylko na wersję z lektorem.

ocenił(a) serial na 8
PacioM

mam problemy z namierzeniem tego "chomika" ale będę próbował - próbki z naszym dubbingiem można odsłuchać na you tube

ocenił(a) serial na 9
Dar0962

Może w takim razie spróbować wrzucić w Google nazwę któregoś z plików (o ile jeszcze je masz i nie zmieniałeś nazw). Tak czy owak dziękuję za danie nadziei. :)

ocenił(a) serial na 8
PacioM

niestety, obejrzałem, skasowałem :-/

PacioM

Dostałam ten serial od pewnego miłośnika dubbingu, jest naprawdę świetny. Zresztą nie miałam do czynienia z wersją z lektorem, ale czytałam, że nie ma porównania

ocenił(a) serial na 9
lorka09

W jakiej formie posiadasz serial? Czy jesteś jakaś możliwość kontaktu z tobą w tej sprawie?

PacioM

Na siedmiu płytkach (DVD), po 2 odcinki na jednej.
kira9@wp.pl

ocenił(a) serial na 10
bromden_3

Dubbing jest rewelacyjny. Nie tylko Brejdygant, ale też np. Wilhelmi jako Tyberiusz. Zofia Mrozowska jako Liwia czy Tadeusz Bartosik jako Oktawian stworzyli kreacje wybitne. Tylko głosem. Mam nadzieję, że odnajdą się również dubbingi do "Królów przeklętych" (pierwszego serialu; Wilhelmi miał rolę Roberta d'Artois) i Królowa Elżbieta / Elżbieta, królowa Anglii (ang. Elizabeth R, 1971) z Aleksandrą Śląską dubbingującą Glendę Jackson.

ocenił(a) serial na 10
bromden_3

Bezapelacyjnie dubbing.

bromden_3

Tego nawet nie można porównać. Filmy z narratorem nie da się oglądać w wersji czytanej.

ocenił(a) serial na 10
bromden_3

lektor, zawsze lektor choć w tym przypadku dubbing nie jest najgorszy a August z miękkim Ł brzmi swojsko.

ocenił(a) serial na 10
bromden_3

Nie widziałem z lektorem, ale dubbing udany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones