PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119267}

Jackass

7,2 8 523
oceny
7,2 10 1 8523
Jackass
powrót do forum serialu Jackass

W ciekawostkach Polska została wymieniona jako miejsce, w którym kręcono odcinki. Czy może ktoś powiedzieć, jakie to były odcinki, i jaka była ich fabuła?

Z góry dziękuję.

Dezerterka

Byli w Malborku, jak był ten rajd przez Europę :)) sama byłam na maxa zdziwiona :D miłe zaskoczenie :D grrr... pokazywali to u nas w mtv, więc może jeszcze kiedyś trafisz na ten odcinek :) pozdro

Klecix

ta, ja pamiętam że jeden pił żywca :)




ocenił(a) serial na 5
krzysiek

Fakt, leciał wczoraj ten odcinek. Pamiętam, że Chris Pontius pił Żywca, a Steve-O mówił, że nie ma Polakom nic do zarzucenia, ale ma do naszych chipsów, po czym zaczął w nie walić głową :)

Ultor

A ja pamiętam, jak mówili, że słyszeli, że Polska to Meksyk Europy, hehe.

ocenił(a) serial na 9
Klee

Pamięam, myślałam, że się zapadnę ze wstydu pod ziemię. To było najgorsze, co usłyszałam w tych wszystkich programach. No ale cóż, nie ma się co obrażać, widocznie tak nas widzą, a nie jako drugie Japonie czy Irlandie, czy inne "Tygrysy", jak byśmy chcieli.

Dezerterka

http://video.google.com/videoplay?docid=-4034896402974476436&q=jackass+gumball
kręcili w Polsce podczas GumBall'a ;) wejdz w link tam masz caly odcinek :)

Dezerterka

ten urywek znalazl sie w 7 odcinku 3 serii, pt. "gumball special"

ocenił(a) serial na 10
Dezerterka

Znalazłam ten kawałek, ktoś go wrzucił na youtube http://www.youtube.com/watch?v=GpXPcwvnB8U nie najlepszej jakości, ale coś jest:))

ocenił(a) serial na 8
mylovepaddy

Podczas rajdu gumball jechali przez polske...
- raz za karawanem co go wyprzedzali...:D poboczem podajze...
- motyw chipsami byl podbny, ale potem powiedzial ze mamy fajne panie przy drogach...
- zywca pil tak, i wylal troche na czesc zmarlego...

ocenił(a) serial na 10
Tarakum

ja pamiętam jak przejeżdżali przez granicę i Knoxville stał przy tablicy z nazwą miejscowości "Kołbaskowo" i próbował to przeczytać :D Kolu-bass-kou-uouo hehe

Druggist

Jeszcze był motyw "Polish hookers", jak je zobaczyli przez okno jadąc drogą ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones