PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623408}
7,2 3 875
ocen
7,2 10 1 3875
Jane by Design
powrót do forum serialu Jane by Design

Kto Waszym zdaniem byłby najlepszym partnerem dla Jane ?
Ja nie umiem się zdecydować Billy czy Eli ;D jak dla mnie ona powinna być z nimi dwoma. ;D

ocenił(a) serial na 8
bibona

Haha ja właśnie też nie mogę się zdecydować, Billy jest świetny ale Eli też...problematyczne :P

ocenił(a) serial na 10
bibona

hej, zaczęłam oglądać nie dawno ten serial i chciałabym się dowiedzieć o co chodzi:) jestem na etapie jak kręci z Nickiem... więc o co chodzi z Billem?? i kto to Eli:P bo zanim obejrzę i się dowiem to nie wytrzymam, mógłby ktoś napisać ? :):)

idziayo_2

Billy w ostatnim odcinku przed przerwą (odc. chyba 10) chciał jej wyznać miłość zanim pójdzie do poprawczaka, jednakże wtedy pojawił się Jeremy i się speszył. Potem Jane go pytała o to co chciał powiedzieć (jak już wrócił z poprawczaka), ale ten ją zbywał.
Pojawiła się nowa postać - Eli, który jest siostrzeńcem albo bratankiem Gray, zaczyna pracować w Donovan Decker i myślę, że baardzo polubił Jane . ;)

ocenił(a) serial na 10
bibona

Dzięki robi się ciekawie, właśnie juz po waszych komentarzach nie wytrzymałam doszlam do tego właśnie odcinka jak Billy do niej pobiegł :):):) Ale tego Eli nie ma na liście tutaj na filmweb w obsadzie wiec może to jakaś tymczasowa postać będzie.

idziayo_2

mam nadzieję, że będzie dłużej, bo bardzo pasuje do Jane . ;D

ocenił(a) serial na 10
bibona

Właśnie obejrzałam 15 odcinek i jakoś średnio jestem przekonana co do tego Eli... wlałabym żeby była z Billym, chociaż pewnie tak nie będzie bo trochę zepsuło by chyba to urok tego seriali w końcu prawie że głównym wątkiem jest ich przyjaźń więc pewnie nie zaryzykują żeby ich połąćzyć:) i pewnie będzie jakaś akcja z ta jego dziewczyną i Nickiem skoro dostali główne role w tym przedstawieniu.

idziayo_2

Eli jest fajny, ale jego wątek jest taaak okrojony, tak mało o nim wiemy, jakoś traktują to po macoszemu. niby widać jego zainteresowanie Jane i na odwrót, ale mają mało scen. osobiście trzymam za nich kciuki, ale w ostatecznym finale życzyłabym sobie pary Billy&Jane. :)

ocenił(a) serial na 10
yootsuu

no właśnie może dlatego nie jestem do niego tak przekonana bo te wątki są takie nijakie, chwila coś tam pogadają niby spoko później nic... ale ten Billy jest fajny mogliby tam dodać jakiejś fajnej relacji między nimi :P jestem też ZA takim finałem :)

bibona

Jeremy to mój faworyt, jak już wspominałam w innym temacie jakiś czas temu. Może i się pogubił nieco, ale ona wyzwala w nim te dobre rzeczy i ten relationship mógłby być moim zdaniem najlepszy :) Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 9
Poolaxoxo

Moim faworytem także jest Jeremy. Po ostatnim odcinku zobaczyłam jak sie zmienił i naprawdę zależy mu na relacjach z Jane.


Ps co z 2 sezonem?

Vika_13

A ile oni w ogóle mają lat? Jane 16, a myślą, że 25, tyle wiem :D Jak Eli jest po 20 roku życia to i tak trochę nielegalny taki "związek" by był.

bibona

co do Eli'ego - zmieniłam zdanie po ostatnim odcinku. ;D tylko Billy ! ;D

bibona

glupio tak ze juz drugi facet swietny (nick, eli) a tu nagle mimo ze tak sa zapatrzeni w jane, jak znika za horyzontem maja do niej watpliwosci laduja z innymi a ona taka biedna.
nie podoba mi sie taka powtorka z rozrywki. wolalabym zeby w koncu jakos ciekawiej to rozwinac, np jak by byla z Eli i mu powiedziala w koncu (sam by sie dowiedzial) ze chodzi do liceum i tak dalej.

naprawde koniec serialu? jaka szkoda:(

carnation

koniec serialu ? nię będzie 2 sezonu ? ;(

bibona

Nikt na razie nie podał do informacji, że będzie drugi sezon, ale też nikt nie napisał, że go nie będzie ;) Trzeba poczekać na jakiekolwiek wieści.

bibona

Tylko Billy:)

ocenił(a) serial na 8
bibona

Jeremy, uwielbiam jego relacje z Jane od początku <3 Jeśli nie on to Eli, jakoś wolę Jane i Billiego jako przyjaciół.

Saintka

Ja też chce aby była z Jeremy jakoś od samego początku chciałam i nie zmieniłam zdania nawet jak Jeremy zrobił co zrobił,
o to moja propozycja :))
Jane i Billy przyjaciele Jane i Jeremy razem a Eli i india razem taką mam nadzieje
to tylko moje zdanie mam nadzieje że zobaczymy co dalej

ocenił(a) serial na 8
bibona

Zdecydowanie Billy, pasują do siebie ;)

bibona

BILLY I TYLKO BILLY!

ocenił(a) serial na 7
bibona

Eli jest okropny! Po obejrzeniu najnowszych odcinków już wiadomo jakie z niego ziółko...

ocenił(a) serial na 9
bibona

Jeremy moim zdaniem jest zbyt przywiązany do Indi, co widać w ostatnim odcinku. Z jednej strony chiałabym aby Jane była z Billim, ale Eli jakoś bardziej mi pasuje. Szkoda, że nie będzie 2 sezonu, bo jestem co by wymyślili po tym finałowym odcinku. Czy Jane zostałaby zwolniona? Ah dużo pytań w mojej głowie :D Lecz ciągle mam nadzieje, że dzięgi fanom uda się wywalczyć 2 sezon. Ale muszę przyznać, że naprawdę ten serial mnie zaciekawił. I muszę stwierdzić iż chyba wolę Eliego, a Jane i Billigo jako przujaciół :) Pozdrawiam wszystkich fanów JBN! :D

ocenił(a) serial na 9
bibona

Billy Billy i jeszcze raz Billy, sama bym chciała takiego faceta ;)

ocenił(a) serial na 7
bibona

Billy najlepszy , idealny !

ocenił(a) serial na 6
bibona

Billy, Billy i tylko Billy!!!!! On jest dla Jane idealny :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones