6,8 69
ocen
6,8 10 1 69
16
chce zobaczyć
{"type":"film","id":499012,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Jarmark+Europa-2004-499012/tv","text":"W TV"}]}
Jarmark Europa
  • Player - https://www.player.pl

    abonament
    za 1 zł


Bohaterami tej opowieści będą pracownicy ponurego Stadionu Dziesięciolecia w Warszawie. Za komuny stadion był dumą systemu, sportu i polityki. Dziś to najbardziej odstraszający śmietnik w centrum stolicy, ale też największe targowisko w Europie. Jest to miejsce, w którym krzyżują się drogi trzeciego świata i Europy. Stadion został otwartyBohaterami tej opowieści będą pracownicy ponurego Stadionu Dziesięciolecia w Warszawie. Za komuny stadion był dumą systemu, sportu i polityki. Dziś to najbardziej odstraszający śmietnik w centrum stolicy, ale też największe targowisko w Europie. Jest to miejsce, w którym krzyżują się drogi trzeciego świata i Europy. Stadion został otwarty 1955 roku międzynarodowym festiwalem młodzieży . Oprócz imprez sportowych obiekt był też miejscem propagandy. W 1989 roku skończyło się wszystko. Wtedy to władze Warszawy przeniosły szpecący handel uliczny na stadion. Na stadionie pracują nie tylko Ci, którzy chcą zarobić sprzedając różnego rodzaju towary, ale także ludzie, którzy walczą z nielegalnymi imigrantami, piractwem i nielegalną sprzedażą. W tym serialu dokumentalnym poznamy losy ludzi, dla których Stadion Dziesięciolecia jest oprócz miejscem pracy całym życiem.

Jarmark Europa zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.