serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Jeździec bez głowy

Sleepy Hollow
2013 - 2017
45m
7,0 10 767
ocen
7,0 10 1 10767
Wskrzeszony Ichabod Crane i policjantka ze współczesnego Sleepy Hollow rozwiązują tajemnicze sprawy kryminalne. więcej mniej
Jeździec bez głowy zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Jeździec bez głowy
Zwiastun nr 1
nr 1 2013-05-14T11:13:16 https://fwcdn.pl/webv/07/44/30744/thumbnail.30744.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/174/661974/sleepy_hollow___fox_broadcasting.vp9.720p.webm

Ichabod Crane (Tom Mison) zmarł w wyniku odniesionej rany w walce z niezwykłym przeciwnikiem, któremu uciął głowę. Wskrzeszony budzi się 250 lat później we współczesnym Sleepy Hollow. W tym samym czasie w mieście pojawia się też tajemniczy jeździec mordujący ludzi. Łącząc siły z lokalną panią szeryf (Nicole Beharie), Crane musi rozwiązać zagadki z przeszłości, które prowadzą go w sam środek walki pomiędzy dobrem a złem.

na podstawie
Aaron Rahsaan Thomas (materiały do scenariusza, historia) / Washington Irving (postacie) (opowiadanie) (niewymieniony w czołówce) ...więcej
studio
20th Century Fox Television / Kurtzman Orci Paper Products / Sketch Films
tytuł oryg.
Sleepy Hollow
inne tytuły
Jeździec bez głowy nosi w serialu tradycyjny czerwony kubrak (ang. Red Coat) Armii Brytyjskiej. W rzeczywistości, hescy najemnicy zatrudniani przez Wielką Brytanię mieli swoje własne mundury, zwykle zielone z czerwoną lamówką.
Zdjęcia do serialu kręcono w Salisbury, New Bern i Wilmington (Karolina Północna, USA).
Nazwisko kapitana Franka Irvinga jest hołdem złożonym autorowi oryginalnego opowiadania Legendy o Sennej Kotlinie (ang. The Legend of Sleepy Hollow), Washington IrvingWashingtonowi Irvingowi.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Kurde, już od pierwszego sezonu jakoś mam nadzieję, że oni kiedyś będą razem :D

4 sezon

ocenił(a) serial na 7

Czy tylko ja mam wrażenie ,ze oglądam na nowo pierwszy sezon ,ale w gorszej wersji ...

4 sezon -tłumaczenie

ocenił(a) serial na 8

Czy ma ktoś może informacje na temat tłumaczenia liter na PL ?, w Napisachdwadzieściacztery, nikt się za to nie zabiera ,czyżby było tak źle ?

4 sezon

ocenił(a) serial na 7

Czy są już informacje dotyczące nowego sezonu? Przyznam ,że ostatni odcinek mnie dosyć zaskoczył i nie jestem pewna czy będzie kontynuacja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones