PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10046140}

Jeden dzień

One Day
7,3 6 125
ocen
7,3 10 1 6125
Jeden dzień

"Jeden dzień" opowiada historię Emmy Morley i Dextera Mayhewa, którzy 15 lipca 1988 roku - w ostatnim dniu szkoły średniej - rozmawiają ze sobą po raz pierwszy. Następnego ranka ich drogi się rozchodzą, ale gdzie będą tego jednego zwyczajnego dnia za rok, za dwa lata i w każdym następnym roku? W każdym odcinku starsi o rok Dex i Em"Jeden dzień" opowiada historię Emmy Morley i Dextera Mayhewa, którzy 15 lipca 1988 roku - w ostatnim dniu szkoły średniej - rozmawiają ze sobą po raz pierwszy. Następnego ranka ich drogi się rozchodzą, ale gdzie będą tego jednego zwyczajnego dnia za rok, za dwa lata i w każdym następnym roku? W każdym odcinku starsi o rok Dex i Em spotykają się tego jednego dnia. Dorastają i zmieniają się, idą przez życie razem i osobno, doświadczają szczęścia i zawodów miłosnych. "Jeden dzień" to obejmująca dwie dekady historia miłosna na podstawie światowego bestsellera Davida Nichollsa.

Jeden dzień
Zwiastun nr 1 (polski)
nr 1 (polski) 2024-01-09T08:43:47 https://fwcdn.pl/webv/77/56/67756/67756.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/40/10046140/Jeden_dzien___Oficjalny_zwiastun___Netflix.vp9.1080p.webm
Jeden dzień zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

na podstawie
David Nicholls (powieść)
dystrybucja
Netflix
studio
Drama Republic / Focus Features / Netflix / więcej
tytuł oryg.
One Day
inne tytuły
Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Netflix, Hbo max, Canal plus manual, Disney, Canal plus, Player plus, Tvp, Amazon, Skyshowtime, Viaplay, Play now, Itunes, Polsat, Apple tv, Millennium docs against gravity, Piec smakow, Nowe horyzonty, Kino pod baranami, Mojeekino pl, Cineman, Ninateka, Flix classic, Play krakow, Vod pl, Katoflix, Outfilm, 35mm, Wfdif, Vod warszawa, Red carpet, Dafilms, Rakuten, Film box, Tv smart, Megogo, Arte tv Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.