PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=802195}

Jednostka 19

Station 19
7,2 1 225
ocen
7,2 10 1 1225
Jednostka 19
powrót do forum serialu Jednostka 19

Czy Maya nie była w pierwszym sezonie lesbijką? Mam wrażenie, że w którejś scenie gdy Andy opowiada o swoich sercowych rozterkach, Maya odpowiada coś w stylu "całe szczęście, że mnie to nie dotyczy, gram w innej drużynie" i chyba opowiadała o jakiejś One Night Stand po wizycie w barze. Nie chce mi się oglądać drugi raz, ale może ktoś mnie wyprowadzi z błędu lub potwierdzi teorię?

Tookasumi

Też mam takie wrażenie! Mocno mi to nie pasowało jak zaczęła coś kręcić z Gibsonem, ale w końcu wytłumaczyłam sobie, że musiała mi się pomylić z Leslie Shay z Chicago Fire - która w pierwszym sezonie nie dość, że jeździ karetką, jest blondynką i przyjaźni się z główną bohaterką kobiecą to właśnie jest lesbijką ;) Czyli nie ja jedna nie mogłam się połapać o co chodzi! Też mi się nie chce tego szukać, więc liczę na to, że ktoś nas upewni w naszym przekonaniu!

ocenił(a) serial na 8
from_earth

A czy nie czasem mówiła o tym, że jest biseksualna??
Przecież była scena w drugim sezonie (chyba) jak Maya podczas ćwiczeń w remizie kręciła z jakaś dziewczyną z policji chyba. Wtedy z Gibsonem obydwoje jakby starali się o jej względy i chyba Maya dostała nr telefonu.
o ile mnie pamięć nie myli ;)

sforcia

Właśnie o to mi chodzi, że chyba nie wspominała że jest biseksualna, a dopiero w drugim sezonie zaczęła się interesować płcią przeciwną;) Pewnie tak było wygodniej producentom xD

Tookasumi

Wspominała o tym wcześniej. Nie podam ci odcinka, ale to było chyba wtedy kiedy piły z Vic i Andy na werandzie przed domem tej drugiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones