PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=802195}

Jednostka 19

Station 19
7,2 1 209
ocen
7,2 10 1 1209
Jednostka 19
powrót do forum serialu Jednostka 19

Są tutaj jacyś fani tej pary?

ink1313

są...

szymek_wojciechu

Ich wątek jest jednak trochę zawodem w piątym sezonie. Były fajne sceny, ale wydaje mi się, że serial zepchnął Mayę na boczny tor w porównaniu do reszty wątków. I do tego... Nie chcę spoilerować, bo nie wiem, gdzie jesteś.

ink1313

Obie aktorki są cudowne i mają przekonującą chemię.

ocenił(a) serial na 10
ink1313

Świetna gra obu aktorek. Liczę, że rozwiążą wspólnie problemy z jakimi się borykają.

karolinagodek

Po tym co Grey's Anatomy zrobiło z Callie i Arizoną... i prawie całą resztą innych fajnych par boję się, że tutaj będzie podobnie, ale cały czas kibicuję żeby Carina i Maya pozostały razem i bez strasznych problemów.

ocenił(a) serial na 9
benzacne

Wątpię, żeby się rozstały, bo przecież wszyscy wiemy, że zajmą się tematem ostatniej pacjentki, która miały na gali. To będzie powodem tarć i problemów, ale sądzę, że dostaną happy end w postaci szczęśliwej rodziny.
Myślę, że te aktorki nie zgodzą się na nic innego.

mtx

Ostatni sezon z ostatnimi odcinkami... Teraz nie ma szans na rozbicie tej pary i bardzo dobrze. Maya i Carina niewątpliwie się udały showrunnerom, ale to był chyba taki przypadek, że zdecydowano się je połączyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones