PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848410}

Jeszcze nigdy...

Never Have I Ever
6,9 17 206
ocen
6,9 10 1 17206
7,3 3
oceny krytyków
Jeszcze nigdy...
powrót do forum serialu Jeszcze nigdy...

Okej...

ocenił(a) serial na 7

Ten serial jest bardzo dziwny, ale równocześnie, a może właśnie przez to okropnie wciągający. Cały czas ciekawiło mnie co będzie dalej. I tak obejrzałam cały sezon w jeden wieczór.
Pomysł z zaznajomienie społeczności z kulturą hinduską był naprawdę świetny. Zakończenie również mi się podobało.
Zastanawia mnie tylko, po co w środku serialu motyw Riverdale? Czyżby oglądalność spadła i próbowano w ten sposób o nim przypomnieć? To bez sensu.

ocenił(a) serial na 8
Dedersi

Nie wiem czy do końca taki był cel wprowadzenia wątku Riverdale. Wydaje mi się, że bardziej chcieli pokazać prze to kulturę masową. A jeśli reklama to słaba, bo według mnie ten serial był w Never have I ever obśmiany

ocenił(a) serial na 8
Dedersi

Myślę, że to jakiś serial miał nawiązywać po prostu do sytuacji tej kuzynki, żeby się przeciwstawić rodzicom, ale w sumie to chyba nie przypadek, że to akurat riverdale, chyba oglądalność trochę spadła. Zauważyliście u tego grubszego tubisty koszulke ze stranger things? haha

ocenił(a) serial na 7
yourshunshin3

Nie zwróciłam uwagi na koszulkę. W takim razie może próbowali jakoś nawiązać do innych seriali (tak jak mówi @breakeven), urzeczywistnić bardziej opowieść, no ale jednak czasem jest to jakoś delikatniej przekazane. Tutaj miałam poczucie jakby zrobili to na siłę. Nawet jeśli miał to być przykład dla tej kuzynki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones