SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

According to Jim

2001-2009 22 min.
7,1 18 355
ocen
7,1 10 18355
1 531
chce zobaczyć
{"id":"143801","linkUrl":"/serial/Jim+wie+lepiej-2001-143801","alt":"Jim wie lepiej","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/38/01/143801/7033460.2.jpg"}
James Belushi wciela się w rolę Jima, przeciętnego macho ze słabością do swojej pięknej żony, Cheryl (Courtney... więcej

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
8 7 6 5 4 3 2 1 ...
{"seasons":[8,7,6,5,4,3,2,1]}
182
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Jim+wie+lepiej-2001-143801/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/143801","link":"/serial/Jim+wie+lepiej-2001-143801/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/143801","link":"/serial/Jim+wie+lepiej-2001-143801/episode/ranking"}}
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

James Belushi wciela się w rolę Jima, przeciętnego macho ze słabością do swojej pięknej żony, Cheryl (Courtney Thorne-Smith) oraz trójki swoich nad wiek rozwiniętych dzieci: Ruby (Taylor Atelian), Gracie (Billi Bruno) i Kyle (Conner Rayburn). Mimo że w pracy Jim odnosi sukcesy jako szef nieźle prosperującej firmy budowlanej, w domu toJames Belushi wciela się w rolę Jima, przeciętnego macho ze słabością do swojej pięknej żony, Cheryl (Courtney Thorne-Smith) oraz trójki swoich nad wiek rozwiniętych dzieci: Ruby (Taylor Atelian), Gracie (Billi Bruno) i Kyle (Conner Rayburn). Mimo że w pracy Jim odnosi sukcesy jako szef nieźle prosperującej firmy budowlanej, w domu to zupełnie inny człowiek, wiecznie wprowadzający zamęt swoją chłopięcą brawurą i wygłupami. Cheryl i Jim to przeciwieństwa, ale o tak samo silnych osobowościach. Tworzą osobliwą parę, darzącą się ogromną miłością.

data produkcji
2001
tytuł oryg.
According to Jim
inne tytuły
Jim wie lepiej Polska
The Dad (tytuł roboczy) USA
Więcej...
W odcinku "Cheryl's Day Off" (sezon 1, odcinek 21), Jim podarował Kyle'owi zieloną kartę baseballową, a w każdym następnym ujęciu była ona czerwona.
Kiedy widzimy dom z serialu z zewnątrz, huśtawka jest równoległa do niego. Jednak, gdy jest scena ukazuje werandę, huśtawka jest prostopadła do domu.
Serial rozgrywa się w Chicago, ale w jednym z odcinków, Jim kupuje miejsce na cmentarzu obok grobu Bronko Nagurskiego. Jednakże Bronko Nagurski został pochowany w International Falls (Minesota, USA).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Fajny, śmieszny serial

  Immortal_Stasin ocenił(a) serial na 10

  przyjemnie się ogląda

  6
  • najsmieszniejszy odcinek

   jopek06

   napiszcie,który odcinek jest wg was najsmnieszniejszy,dla mnie ten w którym jim wymyslił kumpla gasa duma

  • Rewelacja!

   abdool ocenił(a) serial na 10

   Dla mnie potężna dawka dobrego humoru, ie ma odcinka na którym bym się nie zaśmiał.

   3
   • Flaneloseksualista

    wilczekstepowy ocenił(a) serial na 9

    Pamiętacie może, w którym sezonie/odcinku Jim podczas występu w telewizji powiedział, że jest flaneloseksualistą? To wtedy, gdy doszło do pomyłki w studio telewizyjnym i zamiast zrobić wywiad z jakimś pisarzem, to poprosili przed kamery Jima.

   • Szukam odcinka z żartem o ciąży

    a_majsner

    Szukam odcinka, w którym Jim prosi Andiego o oddanie za niego nasienia do kubeczka, które Cheryl daje do zbadania i następnie wkręca go, że wykorzystała je do zapłodnienia. Faceci świrują, a dziewczyny się śmieją;) Ktoś wie, który to odcinek, którego sezonu?