PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=686369}

The Master's Sun

Joo-goon-eui tae-yang
8,1 1 547
ocen
8,1 10 1 1547
Joo goon eui tae yang
powrót do forum serialu Joo-goon-eui tae-yang

Co tu dużo mówić.

ocenił(a) serial na 10

Po prostu kocham w tym.. wszystko!
Świetnie dobrani aktorzy, zwłaszcza Ju seob So, kapitalnie mi pasuje na to miejsce.
Siostry Hong (tak się nazywają bodajże) nie zawiodły mnie, a wręcz przeciwnie.
Ta drama wypadła 100x lepiej niż "moja dziewczyna jest Gumiho"
Nie jest przesadzone, skomplikowane. Bohaterzy mówią to co myślą ( i to najbardziej mi się spodobało! ) Muzyka tak samo świetna.
Nastrój sprawia, że wieczorami naprawdę chwilami się bałam, zwłaszcza tego co mówił dziewczynom, że są piękne.)
Mimo, że nadal oglądam (jestem na 12 odcinku, dopiero tyle wyszło)
to jestem tym zauroczona w 100% i naprawdę wiele oczekuję od zakończenia.
Miejmy nadzieję, że koniec będzie tak bajeczny jak początek. Gdy skończę oglądać to prawdopodobnie dopiszę parę rzeczy jak i ocenię resztę oraz ogólne wrażenie.

ocenił(a) serial na 10
Scarsx69

Zgadzam się :D:D Genialne, genialne, genialne! :D:D Chyba tylko Reply 1997 nie przebiła ta drama, ale w sumie nie warto ich porównywać, bo zupełnie się od siebie różnią :P Świetne jest to, że postacie mówią co to myślą, a nie owijają w bawełnę tudzież patrzą pół odcinka na siebie z dystansu jak to niestety często bywa w K Dramach :P No ja też liczę na piękne zakończenie... Jeszcze 4 odcinki! Więc mam nadzieję, że tego nie spieprzą :P

ocenił(a) serial na 8
trist89

Jeśli ta drama jest chociaż w polowie tak dobra jak 1997 to ściągam zaraz po tym jak wyjdzie całość.

ocenił(a) serial na 10
CottonCrush

Hmmm to może zobacz sobie najpierw ten film http://www.filmweb.pl/film/O-ssak-han+Yeon-ae-2011-630385 bo to jest coś w ten deseń :D
Co sie jeszcze tyczy tej dramy to gra tam aktor z 1997 <3 No i podobnie jak w 1997 wszystkie postacie dadzą sie lubic jak dla mnie nawet te niby złe :D Ale poza tym nie sa podobne co ani jednej ani drugiel nie umniejsza :) POLECAM póki co jest 13 epów nie wiem jak dalej ;)

ocenił(a) serial na 8
trist89

Widziałem już ten film, szczerze to średni jak na koreańskie produkcje.

ocenił(a) serial na 10
CottonCrush

No to jak nie lubisz takich lekko pastiszowych(nie umiem znaleźć lepszego określenia na ten rodzaj humoru) dzieł to może Ci to nie przypaść do gustu. Jednak zachęcam, aby zaryzykować ;)

ocenił(a) serial na 8
trist89

Dobra drama i ma niewiele wspólnego z tamtym filmem. Jedynie to że główne bohaterki widzą duchy.

ocenił(a) serial na 8
Scarsx69

siostrom Hong wreszcie się coś udało ;o po Greatest Love i Gumiho miałam już nigdy nie obejrzeć tego, co stworzą. i psikus, bo włączyłam to przypadkiem i ani razu nie przewinęłam! ogólnie to sporo drobnych elementów jest podkradzionych z innych dram, ale nieważne. już prawie koniec, a jeszcze się nie znudziłam i jeszcze nie oglądałam na wyrywki - to jest naprawdę sukces, bo ostatnio chyba tylko The Moon That Embraces The Sun i Bogosipda tak pochłonęłam.

ocenił(a) serial na 8
stupidkid

a co im się nie udało? Mają świetne dramy

ocenił(a) serial na 8
CottonCrush

Sorry, nie dla mnie. Nie jestem w stanie zdzierżyć ich tworów. A nawet jeśli - przy końcu wymiękam i rewinduję.

ocenił(a) serial na 10
Scarsx69

Właśnie skończyłam oglądać i polecam wszystkim, którzy lubią się zrelaksować przy dobrym romansie z zabarwieniem fantasy:) Świetna obsada jest wielkim atutem tej produkcji:) Scenariusz może nie jest najambitniejszy, ale i tak polecam:)

ocenił(a) serial na 10
martusek100

Mimo wszystko naprawdę warto moi drodzy! :>

ocenił(a) serial na 10
Scarsx69

Ostatni odcinek to po prostu rewelacja. Lepiej nie mogli tego zrobić. Po prostu wisienka na torcie. Nie znalazłam żadnego minusa w tej dramie, a idealne zakończenie podtrzymuje mnie w ocenie 10. Nie czuję niedosytu jak po większości dram. Wszystko zachowało humor całej opowieści. Wspaniałe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones