PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96106}

Kacze opowieści

DuckTales
7,5 14 066
ocen
7,5 10 1 14066
7,8 5
ocen krytyków
Kacze opowieści
powrót do forum serialu Kacze opowieści

Dubbing

ocenił(a) serial na 8

Po co zrobili na nowo dubbing tej kreskówki ? jak stary był bardzo dobry. Nie lepiej im było po prostu zrobić wersję cyfrową starych taśm ? Bajka bardzo dobra, ale ze starym dubbingiem i piosenką z czołówki :)

kingjames7

Zgadzam się w 100% niestety taka moda ( i podobno wersja ze starym dubbingiem zaginęła czy zniszczyła) i niestety nie da się ukryć że te "nowe" tłumaczenia są jakoś bardziej infantylne od tych starych...

skoczek_narciarski

Oryginalne taśmy ze starym dubbingiem spłonęły w pożarze, więc nie, nie jest to kwestia żadnej "mody".

Kubak125

Nie spłonęły tylko zostały skradzione przez Braci Be.

ocenił(a) serial na 9
kingjames7

Właśnie. Poza tym, mogliby puścić na nowo wersję z lektorem, Markiem Gajewskim. W której bohaterowie to Scrooge McKaczka, Huey, Dewey, Louie, Webbigail, Wyrzutnia McKwak, Starozłotnicki, Złota Rączka, Magika de Urok i Psy Gończe.

Trojden

i pod tytułem "Siostrzeńcy Kaczora Donalda" :)
ps. jeszcze był Duckworth.
Oprócz Marka Gajewskiego lektorem była w kilku odcinkach Krystyna Czubówna. Mam to gdzieś nawet na vhs.

the_governor

Wiem, że pisał to Pan lata temu, ale czy może zachowały się te odcinki w Pana archiwum? Nawiążę kontakt w celu wymiany właśnie wersji lektorskiej.

Trojden

czy wie ktoś w którym odcinku mc kwaczowi zgineła 10 centówka,za którą siostrzeńcy podmienili większa sume i pózniej musiał im tłumaczyć,że to jego szczęśliwe 10 centów i opowiadał historie swojego życia jak przyjechał ze szkocji do ameryki?

ocenił(a) serial na 10
kolekcjonerr

Odcinek,,Prawdziwe bogactwo"

ocenił(a) serial na 10
kingjames7

A ja chętnie obejrzałbym wersję z nowym dubbingiem, choćby dla wspaniałej pani Magdaleny Krylik jako Tasi.
A również pani Jolanta Wołłejko jako pani Dziobek jest na pewno świetna:-)

kingjames7

Na Disney+ tekst piosenki jest taki sam jak w oryginale, może wykonanie ciut się różni, tam śpiewał Pan Szcześniak a teraz, kto?
Widzę, że jest różnica w odcinkach, na D+ pierwszy odcinek to "Bitwa o statek" a w spisie odcinków jest "Powrót do Klondike". Ogólnie, odcinki z pierwszego sezonu nie pokrywają się z listą na Dubbingedia.pl.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones